• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

تبدیل خیابان مدرس کرمانشاه به پیاده‌راه، یک کار ارزشمند است

  • کد خبر : 12430
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
تبدیل خیابان مدرس کرمانشاه به پیاده‌راه، یک کار ارزشمند است

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: تبدیل خیابان مدرس به پیاده‌راه‌، یک کار بسیار ارزشمند و ماندگاری است که توسط شهرداری پیگیری می‌شود. هوشنگ بازوند روز یکشنبه در نشست بررسی طرح پیاده راه‌سازی خیابان مدرس که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرمانده انتظامی استان، شهردار کرمانشاه و مدیران شهری برگزار شد؛ اظهار داشت: زمانی […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: تبدیل خیابان مدرس به پیاده‌راه‌، یک کار بسیار ارزشمند و ماندگاری است که توسط شهرداری پیگیری می‌شود.

هوشنگ بازوند روز یکشنبه در نشست بررسی طرح پیاده راه‌سازی خیابان مدرس که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرمانده انتظامی استان، شهردار کرمانشاه و مدیران شهری برگزار شد؛ اظهار داشت: زمانی که معاون عمرانی همدان بودم طرح اجرای پیاده راه از خیابان بوعلی تا میدان امام (ع) را انجام دادیم و این تجربه‌های مشابه به شکل موفقی در جاهایی مانند تبریز و تهران انجام شده است. 

استاندار کرمانشاه یادآور شد: وضعیت ترافیکی خیابان مدرس به شکلی است که تبدیل آن به پیاده را امری کاملا اجتناب ناپذیر است و این طرح باید هرچه سریع تر اجرایی شود. 

وی افزود: این طرح موجب ایجاد یک ارزش افزوده مناسب برای مغازه های این خیابان ایجاد می کند و به سرزندگی و رونق اقتصادی شهر کمک می کند. 

بازوند گفت: حمل و نقل مسافران در این خیابان از طریق خط ویژه بی آر تی خواهد بود و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
شهر کرمانشاه حدود یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری این استان را در خود جا داده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12430
  • 143 بازدید

برچسب ها