• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

تبلیغات دور دومی های مجلس آغاز شد

  • کد خبر : 11548
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
تبلیغات دور دومی های مجلس آغاز شد

به گزارش پاتاق نیوز ، تبلیغات نامزد‌های دور دوم مجلس شورای اسلامی آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد یافت و ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه به پایان می‌رسد.  دومین دور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۱ شهریور همزمان در  دو حوزه انتخابیه، کرمانشاه و الام آباد غرب و دالاهو برگزار می‌شود. […]

به گزارش پاتاق نیوز ، تبلیغات نامزد‌های دور دوم مجلس شورای اسلامی آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد یافت و ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه به پایان می‌رسد.

 دومین دور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۱ شهریور همزمان در  دو حوزه انتخابیه، کرمانشاه و الام آباد غرب و دالاهو برگزار می‌شود.

پیش از این سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور از تدوین پروتکل‌های بهداشتی مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفته است که ستاد‌های تبلیغاتی نامزد‌ها فعالیتی نخواهد داشت و تبلیغات انتخاباتی صرفا در عرصه مجازی صورت خواهد گرفت.

به گفته او، این دوره بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی، به جای تجمعات و گردهمایی نامزد‌ها و هوادارانشان، فرصتی فراهم شده تا نامزد‌ها با همکاری صدا و سیما برنامه تبلیغی تولید کنند و از شبکه استانی در قالب برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی پخش شود. این تصمیم به منظور پرهیز از تجمعات غیرضرور برای مهار کرونا و قطع زنجیره انتقال اتخاذ شده است. لازم به ذکر است دستورالعمل ویژه­‌ای نیز تدوین شد که به استانداری‌ها و فرمانداری‌ها ابلاغ شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11548
  • 117 بازدید

برچسب ها