• امروز : دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Monday - 2 August - 2021

تجلیل از هنرمند کرمانشاهی در دومین جشنواره ملی پویانمایی

  • کد خبر : 7428
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۴۵
تجلیل از هنرمند کرمانشاهی در دومین جشنواره ملی پویانمایی

به گزارش پاتاق نیوز، در برنامه افتتاحیه دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی، از عضو هنرمند کانون پرورشی فکری استان کرمانشاه تجلیل شد. بر اساس همین گزارش، در مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران در روز سه شنبه ۱۸ تیرماه که با حضور «علی دارابی»، معاون امور استان‌ها، «هوشنگ بازوند»، […]

به گزارش پاتاق نیوز، در برنامه افتتاحیه دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی، از عضو هنرمند کانون پرورشی فکری استان کرمانشاه تجلیل شد.

بر اساس همین گزارش، در مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران در روز سه شنبه ۱۸ تیرماه که با حضور «علی دارابی»، معاون امور استان‌ها، «هوشنگ بازوند»، استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران در سالن انتظار کرمانشاه برگزار شد، از «وحیدخسروی»، بپاس فعالیت‌های مستمر عروسکی در مناطق زلزله‌زده برای کودکان و نوجوانان و نشر فعالیت نمایش عروسکی قدردانی شد.

«وحید خسروی»، متولد کرمانشاه و مربی کانون پرورش فکری است که سالها به فعالیت عروسکی برای کودکان و اجرا درجشنواره‌های ملی و بین المللی مشغول است.

او تجربه حضور در جشنواره های خارج ازکشور را نیز داشته است.

خسروی عروسک‌گردان عروسک معروف بومی‌ و محلی «عموبلفنجک» است، که با این عروسک در جشنواره‌های مختلف کانون نیز حضوری موثر ایفا کرده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7428
  • 280 بازدید

برچسب ها