• امروز : دوشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 2 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Monday - 6 December - 2021

تجلیل مدافعان امنیت از حافظان سلامت در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 12240
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
تجلیل مدافعان امنیت از حافظان سلامت در استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، امروز در مراسمی با حضور مدافعان امنیت از ۹۵ نفر از حافظان سلامت در استان کرمانشاه تجلیل شد. فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در این مراسم گفت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان برای امنیت مردم جنگیدند و امروز هم این مدافعان سلامت هستند که در خط مقدم مبارزه با بیماری […]

به گزارش پاتاق نیوز، امروز در مراسمی با حضور مدافعان امنیت از ۹۵ نفر از حافظان سلامت در استان کرمانشاه تجلیل شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در این مراسم گفت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان برای امنیت مردم جنگیدند و امروز هم این مدافعان سلامت هستند که در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا نبرد می‌کنند تا حافظ سلامتی مردم باشند.

سردار ریحانی با تأکید بر اینکه امروز مبارزه ما با دشمنی ناشناخته است، افزود: نیرو‌های درمان با تمام کم و کاستی‌ها توانسته اند با نگاهی اعتقادی در این چند ماهی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده به صورت شبانه روزی پای کار بوده و برای سلامت مردم تلاش کنند.

رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور هم در این مراسم گفت: دشمن همواره به خطه‌ی غرب کشور چشم دوخته بود، اما مردم ما با وحدت، انسجام و برادری خود دشمن را ناامید کردند.

محمد صادقی با یادآوری اینکه امروز هر چه داریم از دفاع مقدس است، افزود: این مدافعان سلامت هستند که امروز در مقابله با ویروس کرونا تلاش شبانه روزی داشته و عزت و سلامتی مردم را حفظ می‌کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم در این نشست با اعلام اینکه این دانشگاه ۱۷ شهید را در زمان جنگ تقدیم نظام کرده است، گفت: امروز هم ۷۸۵ نفر از کارکنان به بیماری کرونا مبتلا شده اند که ۱۵۳ نفر از آنان بستری و ۸ نفر نیز شهید شده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12240
  • 97 بازدید

برچسب ها