۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 8589
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۲۰
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :
تجهیز صد آمبولانس به دارو و ملزومات پزشکی در مسیر تردد زوار اربعین

تجهیز صد آمبولانس به دارو و ملزومات پزشکی در مسیر تردد زوار اربعین

به گزارش پاتاق نیوز، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه گفت:۱۰۰ آمبولانس مسیر تردد زوار اربعین به دارو و ملزومات پزشکی مورد نیاز مجهز شده اند. دکتر قباد محمدی اظهار داشت: همچنین انبار داروی شرایط اضطراری در منطقه ایجاد شده که دارو و ملزومات پزشکی موردنیاز شرایط احتمالی بحران در آن در حال تکمیل است.وی افزود: […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه گفت:۱۰۰ آمبولانس مسیر تردد زوار اربعین به دارو و ملزومات پزشکی مورد نیاز مجهز شده اند.
دکتر قباد محمدی اظهار داشت: همچنین انبار داروی شرایط اضطراری در منطقه ایجاد شده که دارو و ملزومات پزشکی موردنیاز شرایط احتمالی بحران در آن در حال تکمیل است.
وی افزود: در همه بیمارستان‌های مسیر تردد دارو و ملزومات مصرفی مازاد شامل باند، گاز، سرنگ، آنژیوکت و. قرار داده خواهد شد.
معاون غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای بخصوص برای بیمارستان قصرشیرین در سال‌های قبل که بحث پیاده روی اربعین مطرح بود، تامین شده است.
دکتر محمدی یادآور شد: ارایه خدمت و به تبع آن تحویل دارو به زوار نیازمند دفترچه‌های درمانی است، لذا از زوار گرامی می‌خواهیم که حتما دفترچه‌های خود را در سفر به همراه داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*