• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه باز هم داغ شد

  • کد خبر : 12326
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه باز هم داغ شد

به گزارش پاتاق نیوز، نماینده سنقر و کلیایی با بیان اینکه در خصوص عملکرد آقای بازوند سوالاتی وجود دارد، گفت: اگر مستندات استاندار کرمانشاه قانع کننده نباشد، تکلیف ارجاع این سؤال در صحن علنی مجلس مشخص شود و آن‌ زمان بحث تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه به صحن علنی مجلس خواهد رفت. سید جواد حسینی […]

به گزارش پاتاق نیوز، نماینده سنقر و کلیایی با بیان اینکه در خصوص عملکرد آقای بازوند سوالاتی وجود دارد، گفت: اگر مستندات استاندار کرمانشاه قانع کننده نباشد، تکلیف ارجاع این سؤال در صحن علنی مجلس مشخص شود و آن‌ زمان بحث تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه به صحن علنی مجلس خواهد رفت.

سید جواد حسینی کیا در خصوص سوال از استاندار کرمانشاه، اظهار داشت: جناب آقای مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه دو روز گذشته (اول مهرماه) در کمیسیون‌ امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی حضور یافتند تا و به سوالات مطرح شده در این خصوص پاسخ دهند.

وی افزود: سوالاتی درباره تبعیض در توزیع اعتبارات و بودجه‌ها در استان کرمانشاه تا درخواست رعایت توازن لازم در توزیع اعتبارات و بودجه استان که از جمله آن‌ها طرح‌های اقتصادی و عمرانی است که در آن توجه لازم به سنقر صورت نگرفته است، مطرح شد و ایشان پاسخگو سؤالات بودند.

نماینده سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اما بنده از این پاسخ‌ها قانع نشدم و مقرر شد طی ۱۰ روزه آینده بررسی میدانی و ارائه یکسری مستندات از سوی استاندار کرمانشاه صورت گیرد.

حسینی کیا تصریح کرد: اگر مستندات استاندار کرمانشاه قانع کننده نباشد، تکلیف ارجاع این سؤال در صحن علنی مجلس مشخص شود و آن‌ زمان بحث تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه به صحن علنی مجلس خواهد رفت.

گفتنی است، سال گذشته در مجلس دهم طرح تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه را سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه در خصوص تناقض در خصوص آمارهای ارائه شده مربوط به بیکاری و مسائل مربوط به آن دنبال کرده بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12326
  • 147 بازدید

برچسب ها