• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021

تخریب ۲۰ درصد از پل رودخانه قره‌سو / به علت فشار آب امکان تخریب کامل وجود ندارد

  • کد خبر : 5740
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
تخریب ۲۰ درصد از پل رودخانه قره‌سو / به علت فشار آب امکان تخریب کامل وجود ندارد

به گزارش پاتاق نیوز ، سعید طلوعی اظهار داشت: برای جلوگیری از خطرات احتمالی طغیان رودخانه قره‌سو ۲۰درصد از پل فلزی قدیمی این رودخانه واقع در کمربندی غربی کرمانشاه تخریب و کناره‌ها روی پل نیز لایروبی شد. شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: به علت حجم و فشار زیاد آب اکنون امکان تخریب این پل وجود ندارد و همکاران […]

به گزارش پاتاق نیوز ، سعید طلوعی اظهار داشت: برای جلوگیری از خطرات احتمالی طغیان رودخانه قره‌سو ۲۰درصد از پل فلزی قدیمی این رودخانه واقع در کمربندی غربی کرمانشاه تخریب و کناره‌ها روی پل نیز لایروبی شد.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: به علت حجم و فشار زیاد آب اکنون امکان تخریب این پل وجود ندارد و همکاران در پدافند غیرعامل  نیز شرایط تخریب پل را فراهم ندانستند که در صورت پایین بودن حجم آب و شرایط جوی مناسب می‌توان پل را تخریب کرد.

طلوعی افزود: در بازدید از مناطق هشتگانه کلانشهر کرمانشاه مناطق بحرانی همچون شهرک کرناچی، چم بشیر، پل ولایت، دیزل‌آباد، چال حسنخان، خیابان حدادعادل، حاشیه رودخانه قره‌سو، چغاگلان و تقاطع غیر همسطح شهدای مدافع حرم مورد بازدید قرار گرفت.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه تمهیدات لازم جهت کمک‌رسانی مناطق در معرض خطر انجام شده است، بیان کرد: بیش از ۲۰۰۰ نیروی شهرداری با تمام تجهیزات و ماشین آلات، در مناطق هشتگانه کرمانشاه استقرار و در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

طلوعی از حضور آتش‌نشانی برای کمک‌رسانی به نیروهای شهرداری خبرداد و گفت: ۱۰ ایستگاه آتش‌نشانی، ۱۰ واحد سیار امداد و نجات به صورت سیار با خودروهای سبک و حضور ۱۶۰ پرسنل آتش‌نشانی  به نیروهای شهرداری جهت، خدمات‌رسانی به مردم کرمانشاه تلاش می‌کنند.

شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه ۱۶۰ دستگاه خودرو سنگین و سبک برای مناطق سیل‌زده تجهیز شده است، بیان کرد: تعامل خوبی با نیروهای سپاهی و بسیجی انجام شده است و تمام ارگانها و دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد اهداف گذر از سامانه جدید تلاش می‌کنند.

طلوعی افزود: در تمام زیرگذرها دستگاه پمپاژ برای جلوگیری از تجمع آب قرار داده شده است و تمام شهرداری باز بودن زیرگذرها، با عملیات پمپاژ آب است که در شرایط جواب ندادن پمپاژ برای خارج کردن آب از زیرگذرها، این مکانها بسته و از تردد جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه برای گذر از خطرات احتمالی فعالیت این سامانه بارشی شهروندان نقش کلیدی دارند، گفت: مردم از ترددهای غیرضروری  خودداری کنند و در صورت ایجاد مشکل با شماره‌ها ۱۲۵ آتش‌نشانی و ۱۲۷ خدماتی شهرداری برای رفع مشکل تماس بگیرند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5740
  • 265 بازدید

برچسب ها