• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

تخریب ۵۵۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 11320
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
تخریب ۵۵۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز ،  دادستان کرمانشاه از تخریب ۵۵۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز از ابتدای امسال تا کنون در استان خبر داد. شهرام کرمی در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان گفت: دستگاه قضایی استان کرمانشاه برخورد با زمین خواران و متصرفان اراضی ملی و منابع طبیعی را از جمله اولویت‌های […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  دادستان کرمانشاه از تخریب ۵۵۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز از ابتدای امسال تا کنون در استان خبر داد.

شهرام کرمی در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان گفت: دستگاه قضایی استان کرمانشاه برخورد با زمین خواران و متصرفان اراضی ملی و منابع طبیعی را از جمله اولویت‌های اصلی خود قرار داده است.

وی افزود: هر چند تا کنون عملکرد دستگاه‌های ذیربط استان در مقابله با پدیده زمین خواری خوب بوده، اما انتظار داریم که بیشتر پای کار باشند و با نظارت مداوم مانع از تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی استان شوند.

دادستان کرمانشاه به آخرین آمار بازپس گیری اراضی ملی و منابع طبیعی از متصرفان اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۰ هکتار از این اراضی از دست اندازان به این عرصه ها پس گرفته شده است.

کرمی همچنین با اشاره به آخرین وضعیت برخورد با چاه‌های غیرمجاز در استان اظهار داشت: هرچند که طی یک دهه اخیر روند برخورد با چاه‌های غیرمجاز در کرمانشاه بسیار کند بوده، اما از ابتدای امسال شاهد تسریع در این روند هستیم که جای امیدواری دارد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی این مدت حدود ۹۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان مسدود شده و همچنین ۵۵۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شده است.

دادستان کرمانشاه یادآور شد: مسئولان آب منطقه‌ای نیز وعده داده اند، تا پایان امسال ۴۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان مسدود شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11320
  • 115 بازدید

برچسب ها