• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

تخلفی در واگذاری پالایشگاه کرمانشاه رخ نداده

  • کد خبر : 5857
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
تخلفی در واگذاری پالایشگاه کرمانشاه رخ نداده

به گزارش پاتاق نیوز، محمود شکری، عضو هیئت تحقیق و تفحص از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت این تحقیق و تفحص گفت: جمع‌بندی نهایی در این زمینه انجام شد و گزارش در اختیار مجلس قرار داده شد. وی با اشاره به جمع‌بندی صورت گرفته در این تحقیق و تفحص، […]

به گزارش پاتاق نیوز، محمود شکری، عضو هیئت تحقیق و تفحص از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت این تحقیق و تفحص گفت: جمع‌بندی نهایی در این زمینه انجام شد و گزارش در اختیار مجلس قرار داده شد.

وی با اشاره به جمع‌بندی صورت گرفته در این تحقیق و تفحص، ادامه داد: پس از بررسی‌های انجام شده از سوی کمیته مربوطه به این نتیجه رسیدیم که تخلف تاثیرگذاری در روند واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی رخ نداده است.

نماینده مردم تالش در مجلس با بیان اینکه در روند واگذاری پالایشگاه موارد قانونی رعایت شده است، تصریح کرد: اگر تخلفاتی هم رخ داده باشد ناشی از خلاءهای قانونی است. به همین دلیل است که نمی‌توان این واگذاری را غیرقانونی دانست.

عضو هیئت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی با بیان اینکه هیئت در روند بررسی به مواردی که بتوان این واگذاری را لغو کرد نرسید، اظهار داشت: اگر بخواهیم این واگذاری را لغو کنیم باید دولت مقدار زیادی پول به خریدار پرداخت کند که با شرایط فعلی کشور منطقی به نظر نمی‌رسد.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5857
  • 290 بازدید

برچسب ها