• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

تذکر دادستان به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

  • کد خبر : 6516
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
تذکر دادستان به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش پاتاق نیوز، محمد‌حسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در نامه خطاب به حجت‌الا‌سلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خواستار ساماندهی و اصلاح برخی از روش‌های عرضه و فروش کتاب در سطح استان شد. در نامه دادستان کرمانشاه آمده است، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی امری نیک و به غایت پسندیده است […]

به گزارش پاتاق نیوز، محمد‌حسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در نامه خطاب به حجت‌الا‌سلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خواستار ساماندهی و اصلاح برخی از روش‌های عرضه و فروش کتاب در سطح استان شد.

در نامه دادستان کرمانشاه آمده است، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی امری نیک و به غایت پسندیده است شیوه‌های اجرائی در عرضه و فروش آن گاه مطابق قانون، شرع، اخلاق و مشی پذیرفته شده عرفی به‌نظر نمی‌رسد.

در ادامه این نامه آمده است، اینکه عده‌ای عمدتاً از دختران جوان با طبقی کتاب در دست به اداره‌ها، دوایر دولتی و حتی منازل اشخاص و راننده اتومبیل‌های در حال تردد مراجعه کنند و با اصرار، الجا و گاه التماس مبادرت به فروش کتاب می‌کنند صحنه‌ای ناراحت کننده، نازیبا که در ناهمسویی آشکار با فرهنگ عمومی جامعه است و بسترساز آسیب‌های رفتاری بعدی است ترسیم می‌کند.

صادقی در پایان ذکر کرده است، انتظار دارد به عنوان متولی امر فرهنگ ضمن ورود فوری به موضوع نسبت به ساماندهی و اصلاح روش‌های مرسوم اقدام و نتیجه را گزارش کنید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6516
  • 254 بازدید

برچسب ها