• امروز : یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 4 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Sunday - 3 July - 2022

ترددعادی شهروندان در پارکینگ شهرداری به زودی

  • کد خبر : 9237
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۴۰
ترددعادی شهروندان در پارکینگ شهرداری به زودی

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از اتمام قطعه اصلی پروژه ساماندهی آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری تا قبل از پایان آذر خبر داد و گفت: این قسمت را در بدترین شرایط مالی اجرا کردیم و از آن دفاع می‌کنم.  بهرام درویشی با اشاره به آخرین وضعیت ساماندهی قطعه پارکینگ شهرداری رودخانه […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از اتمام قطعه اصلی پروژه ساماندهی آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری تا قبل از پایان آذر خبر داد و گفت: این قسمت را در بدترین شرایط مالی اجرا کردیم و از آن دفاع می‌کنم. 

بهرام درویشی با اشاره به آخرین وضعیت ساماندهی قطعه پارکینگ شهرداری رودخانه آبشوران، اظهار کرد: این قطعه حدود ۲۰۰ متر طول دارد که کار قطعه اصلی آن به طول ۱۲۰ متر عمدتا انجام شده و فقط ۸۰ متر باقی مانده که به اندازه یک کارگاه کوچک است و چندان مسیر تردد مردم را سد نمی‌کند.

وی ادامه داد: تا قبل از پایان آذرماه کار قسمت ۱۲۰ متری اصلی به پایان می‌رسد و تردد مردم در این مسیر به زودی عادی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مابقی ۸۰ متر باقی مانده نیز ظرف مدت یک یا دو ماه جمع خواهد شد.

درویشی ضمن دفاع از اجرای قطعه پارکینگ شهرداری ساماندهی رودخانه آبشوران، افزود: در مسیر ۱۴٫۵ کیلومتری رودخانه آبشوران حدود ۲٫۵ کیلومتر نقطه بحرانی در محدوده روبروی مسجد آیت‌الله بروجردی تا چال‌حسن خان داریم که پارکینگ شهرداری هم بخشی از این نقطه بحرانی بود و اسفند سال گذشته دچار چند فرونشست جدی شد.

وی اضافه کرد: با توجه به گزارشات قبلی مشاور طرح، دیواره عمودی آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری دچار آب‌شستگی شده بود و احتمال ریزش داشت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه برای حفظ جان مردم و در بدترین شرایط مالی کار ساماندهی رودخانه آبشوران در قطعه پارکینگ شهرداری را آغاز کردیم، گفت: ماه‌ها است پیمانکاران در این منطقه پولی را دریافت نکرده‌اند، اما پای کار هستند.

درویشی اظهار کرد: با همکاری مدیریت استان و از طریق منابع مالی مختلف تلاش کردیم این پروژه را مدیریت کنیم و بعد از پایان این کار مردم حتما از این کار مهم مطلع می‌شوند.

وی درباره دلایل طولانی شدن روند اجرای کار نیز یادآور شد: اگرچه حدود پنج ماه است عملیات عمرانی این قطعه را آغاز کرده‌ایم، اما محدودیت ترافیکی بسیار زیادی داشتیم و فقط شش ساعت در طول شبانه‌روز امکان فعالیت وجود داشت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9237
  • 381 بازدید

برچسب ها