• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
با توجه به شیوع ویروس جدید کرونای انگلیسی؛

تردد در مرزهای غربی کرمانشاه ممنوع اعلام شد

  • کد خبر : 15228
  • ۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
تردد در مرزهای غربی کرمانشاه ممنوع اعلام شد
قصرشیرین - به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونای انگلیسی تردد مسافر از مرز‌های رسمی خسروی و پرویزخان در قصر شیرین به عراق ممنوع شد.

به گزارش پاتاق نیوز، مرادعلی تاتار فرماندار قصرشیرین با تایید خبر ممنوعیت تردد در مرزهای غربی، اظهار داشت: راستای تصمیم دولت مرکزی عراق در کنترل ویروس جدید کرونای انگلیسی، دستورالعمل جدیدی از سوی این کشور با موضوعیت تردد مسافر از مرز‌های بین المللی صادر شده که از ساعت ۱۲ جمعه شب ورود مسافران ایرانی به شمال عراق و خروج مسافران عراقی از اقلیم کردستان عراق به سمت ایران تا اطلاع بعدی ممنوع شد.

تاتار در ادامه با اعلام اینکه تردد افراد ۲تابعیتی (ایرانی- عراقی) از مرز رسمی خسروی هم تا اطلاع بعدی ممنوع است افزود: مسافران ایرانی که هم اکنون در عراق به سر می‌برند می‌توانند به ایران مراجعه کرده و مسافرین عراقی که در ایران به سر می‌برند می‌توانند به کشور خود باز گردند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکهمبادلات تجاری از مرز‌های خسروی و پرویزخان در این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی طبق روال گذشته ادامه دارد تصریح کرد: روزانه بیش از ۷۰۰ دستگاه کامیون کالا از مرز رسمی پرویزخان به اقلیم کردستان عراق و بیش از ۳۰۰ دستگاه کامیون محموله صادراتی از مرز رسمی خسروی به حوزه حکومت مرکزی این کشور صادر می‌شود.

تاتار اظهار داشت: همچنین پایش رانندگان و کامیون‌های حامل کالا‌های صادراتی نیز در راستای مقابله با ویروس کرونا در مرز رسمی پرویزخان انجام می‌شود ضمن اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مرز خسروی تشدید شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15228
  • 348 بازدید