• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

ترمیم خطوط سرقت شده تلفن ۴۰۰۰ مشترک در کرمانشاه

  • کد خبر : 11726
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
ترمیم خطوط سرقت شده تلفن ۴۰۰۰ مشترک در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه از ترمیم خطوط سرقت شده چهار هزار مشترک در کرمانشاه خبر داد. مسیب قبادیان اظهار کرد: کابل‌های مسی استفاده شده به صورت هوایی به علت ارزشمند بودن در معرض سرقت و تخریب قرار دارند که در سال جدید این سرقت‌ها افزایش یافته و […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه از ترمیم خطوط سرقت شده چهار هزار مشترک در کرمانشاه خبر داد.

مسیب قبادیان اظهار کرد: کابل‌های مسی استفاده شده به صورت هوایی به علت ارزشمند بودن در معرض سرقت و تخریب قرار دارند که در سال جدید این سرقت‌ها افزایش یافته و روزانه شاهد این موضوع هستیم.

وی افزود: در این مدت تجهیزات ارتباطی حدود چهار هزار مشترک نظیر کابل، علمک، پست و کافو به سرقت رفته و اغلب آنها، مجدداً ترمیم و متصل شده است.

قبادیان با اشاره به افزایش استفاده مردم از اینترنت خانگی با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و استفاده از آموزش‌های مجازی بیان کرد: تلاش همکاران بر این است که ترمیم مسیرهای سرقتی بلافاصله انجام شود و در بعضی از محلات به علت تعدد سرقت‌ها این امر تا تأمین امنیت کامل و ایمن سازی تجهیزات با تأخیر انجام می‌شود.

مدیرعامل مخابرات کرمانشاه تصریح کرد: از مردم تقاضا داریم در صورت سرقت خطوط تلفن مراتب را از طریق نیروی انتظامی اطلاع رسانی کنند که بعد از تنظیم صورتجلسه سرقت، برای بازسازی در دستور کار همکاران مخابرات قرار گیرد.

وی در مورد وضعیت اینترنت VDSL گفت: در حال حاضر چهار هزار ظرفیت ایجاد شده که در محدوده کافو های نوری سطح شهر کرمانشاه و بعضی از شهرستان‌ها امکان واگذاری دارد، این تکنولوژی وابسته به فاصله مکان‌های مسکونی، تجاری و اداری با مراکز تلفن هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11726
  • 182 بازدید

برچسب ها