• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

ترمیم راه‌های کرمانشاه نیازمند ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار

  • کد خبر : 11065
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
ترمیم راه‌های کرمانشاه نیازمند ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار

به گزارش پاتاق نیوز ، در استان کرمانشاه ۸ هزار و ۵۱ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد که برای ترمیم این راه‌ها ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار لازم است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه یک ‌هزار و ۷۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی خاکی یا شوسه است، گفت: هم‌اکنون ۱۸۵ […]

به گزارش پاتاق نیوز ، در استان کرمانشاه ۸ هزار و ۵۱ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد که برای ترمیم این راه‌ها ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار لازم است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه یک ‌هزار و ۷۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی خاکی یا شوسه است، گفت: هم‌اکنون ۱۸۵ کیلومتر از راه‌های روستایی استان کرمانشاه در قالب ۷۵ طرح در مرحله قرارداد و اجرا است.

فریبرز کرمی افزود: تا کنون ۳ هزار و ۵۰۰ کیلومتر از مجموع ۵ هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی استان کرمانشاه آسفالت شده است.

وی خاطرنشان کرد: امسال در مجموع با انجام ۵۷۲ کیلومتر روکش آسفالت، لکه‌گیری، کار‌های ایمنی و… به صورت امانی و پیمانی، رتبه دوم کشوری را به دست آورده ایم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اعتبار لازم برای آسفالت کل راه‌های (شوسه و خاکی)، راه‌سازی، روکش و لکه گیری راه‌های موجود را بیش از ۵ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: اگر اعتبار مورد نیاز تزریق شود یک ساله آسفالت راه‌های استان انجام می‌شود.

فریبرز کرمی همچنین با اشاره به شناسایی ۶۶ نقطه حادثه‌خیز شناسنامه‌دار در استان، اظهار داشت: کار اصلاح این نقاط سال گذشته آغاز شده و تا به امروز ۳۱ نقطه حادثه خیز به صورت اساسی رفع نقص شده است. بیشتر بدانید:پیشرفت ۳۵ درصدی طرح ملی «ابرار» در استان کرمانشاه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: طرح ملی «ابرار» در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره و راه‌های روستایی بالای ۲۰ خانوار فاقد آسفالت در کشور در حال انجام است که در استان کرمانشاه نیز آسفالت ۳۵/۵ کیلومتر از راه‌های روستایی در دستور کار قرار گرفته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11065
  • 132 بازدید

برچسب ها