• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022
نماینده مردم سنقروکلیایی:

ترور شهید فخری‌زاده صنعت هسته‌ای کشور را متوقف نمی‌کند

  • کد خبر : 14657
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
ترور شهید فخری‌زاده صنعت هسته‌ای کشور را متوقف نمی‌کند
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: ترور شهید محسن فخری‌زاده لحظه‌ای حرکت ما را در جهت پیشرفت صنعت هسته‌ای متوقف نخواهد کرد.

به گزارش پاتاق نیوز،  حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در واکنش به شهادت محسن فخری‌زاده، دانشمند حوزه هسته‌ای کشور اظهار داشت: پیشرفت کشور در حوزه‌های علمی، فناوری، دفاعی و هسته‌ای برای رژیم صهیونیستی و دشمنان ملت بزرگ ایران قابل تحمل نیست و به همین دلیل دست به اقدامات ناجوانمردانه از جمله ترور دانشمندان ما در حوزه‌های هسته‌ای و موشکی می‌زنند.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی‌شک اقدام دشمنان بدون پاسخ نخواهد ماند و با مسببان و مقصران این حادثه باید برخورد قاطع و جدی شود گفت: دشمنان تصور می‌کنند با ترور دانشمندان هسته‌ای می‌توانند جلوی پیشرفت کشور ما را بگیرند اما جوانان انقلابی این راه را با جدیت ادامه می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه شهید فخری‌زاده در طول این سال‌ها در عرصه‌های مختلف خدمات زیادی را برای نظام جمهوی اسلامی ایران داشته است عنوان کرد: ترور شهید فخری‌زاده این موضوع را بر همه آشکار ساخت که دشمن جز کینه و عداوت کاری ندارد و به دنبال پایبندی به تعهدات نیست بلکه به دنبال نابودی صنعت هسته‌ای است.

حسینی‌کیا با بیان اینکه برخی از مسئولان باید بدانند که دشمن از دشمنی خود دست بر نداشته است بیان کرد: ایران در تمام مراحل برجام به تعهدات خود پایبند بوده اما کشورهای طرف قرارداد به این تعهدات متعهد نبودند و برای ملت روشن شده که مذاکره با آمریکا معنایی ندارد و امیدواریم برای دولت نیز اثبات شود که مذاکره نتیجه‌ای ندارد.

وی با اشاره به اینکه با شهادت مسیر هسته‌ای متوقف نمی‌شود عنوان کرد: هر روز این مسیر درخشان روشن و پررونق ادامه خواهد یافت و از یک لاله هزاران لاله می‌روید که مسیر این شهید را ادامه می‌دهند و نخبگان کشور مسیر هسته‌ای را به سر منزل نهایی خواهد رساند و به این موضوع رسیده‌ایم که مذاکره مشکلات کشور را برطرف نمی‌کند.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی و در همه این مقاطع، رژیم آمریکا و صهیونیستی دشمن اصلی ملت ایران بوده‌اند و از همه ابزارها و ترفندهای سیاسی، اقتصادی، امنیتی، نظامی و تبلیغاتی نیز استفاده کرده‌اند اما همواره شکست خورده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14657
  • 676 بازدید