• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

تسریع در اجرای پروژه‌ها و تامین برق مطمئن پاوه

  • کد خبر : 10302
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
تسریع در اجرای پروژه‌ها و تامین برق مطمئن پاوه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با حضور سرزده در شهرستان پاوه از پروژه های برق رسانی به مسکن مهر، پروژه انتقال آب هانی کوان و افزایش ضریب اطمینان تغذیه برق بیمارستان پاوه بازدید کرد. در بازدید مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، پروژه های برق رسانی، مشکلات و تسریع در حل […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با حضور سرزده در شهرستان پاوه از پروژه های برق رسانی به مسکن مهر، پروژه انتقال آب هانی کوان و افزایش ضریب اطمینان تغذیه برق بیمارستان پاوه بازدید کرد.

در بازدید مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، پروژه های برق رسانی، مشکلات و تسریع در حل آنها بررسی شد.

مهندس مرآتی در خصوص پروژه های برق رسانی شهرستان پاوه و موانع پیش رو مواردی را مطرح کرد و گفت: با توجه به اینکه انرژی برق یکی از زیرساخت های اصلی برای زندگی مردم است، هماهنگی‌های  لازم جهت تکمیل پروژه مسکن مهر بهمل آمد و مقررگردید پروژ برق رسانی به مسکن مهر قبل از خدمات سایر ادارات به بهره برداری برسد.

وی درخصوص بالابردن ضریب اطمینان تامین برق بیمارستان شهرستان پاوه اظهار کرد: باتوجه به حساسیت بالای سلامت همشهریان و تامین برق پایدار در این بیمارستان، حسب بازدید میدانی جهت دوسو کردن تغدیه برق بیمارستان پاوه مقرر گردید، مسیر تامین برق دیگری نیز در کنار این بیمارستان راه اندازی گردد.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، یادآور شد: پروژه‌های دیگر برق پاوه ازجمله تبدیل کردن شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار شهر پاوه و نودشه به طول ۱۲ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در حال اتمام است. همچنین ۴کیلومتر شبکه فشار ضعیف دیگر کابل خود نگهدار جهت اصلاح شبکه فشارضعیف خیابانهای اصلی شهر پاوه تخصیص یافت.

گفتنی است در این بازدید، مهندس مرآتی مدیر عامل توزیع برق استان کرمانشاه و مدیریت برق شهرستان پاوه به همراه جمعی از معاونان و مدیران این شرکت با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و لزوم همکاری بخش های مختلف ادرات، صنایع و مردم در خصوص مدیریت مصرف برق، دیدارهای جداگانه ای را با امام جمعه شهرستان پاوه و دادستان شهرستان پاوه انجام دادند.

در این دیدارها اظهار امیدواری شد که با گذر ازپیک بار تابستان و مدیریت مصرف برق بخصوص در ساعت های اوج مصرف یعنی از ساعت(۱۳ الی ۱۷) و (۱۹ الی ۲۱) امسال نیز سالی بدون خاموشی را سپری کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10302
  • 180 بازدید

برچسب ها