• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

تسریع و تسهیل سرمایه‌گذاری در کرمانشاه با برداشتن موانع

  • کد خبر : 6958
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
تسریع و تسهیل سرمایه‌گذاری در کرمانشاه با برداشتن موانع

به گزارش پاتاق نیوز، سعید طلوعی در همایش اقتصاد شهری و تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری اظهار داشت: امروز در دنیا موضوع سرمایه‌گذاری یک مبنا و اصول و حرکت توسعه و پیشرفت در تمام شهرهاست و کرمانشاه هم مستثنی نیست. وی با بیان اینکه کرمانشاه زیرساخت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد، افزود: برای تحول شهر نیاز به اعتمادسازی […]

به گزارش پاتاق نیوز، سعید طلوعی در همایش اقتصاد شهری و تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری اظهار داشت: امروز در دنیا موضوع سرمایه‌گذاری یک مبنا و اصول و حرکت توسعه و پیشرفت در تمام شهرهاست و کرمانشاه هم مستثنی نیست.

وی با بیان اینکه کرمانشاه زیرساخت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد، افزود: برای تحول شهر نیاز به اعتمادسازی و حرکت جمعی داریم.

شهردار کرمانشاه بیان داشت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری های خوبی در کرمانشاه وجود دارد و مدیران نگاه بلندی نسبت به مشارکت‌ها دارند.

وی گفت: استاندار و مدیریت شهری عزم، اراده و همت دارند که استقبال جدی از سرمایه گذاران برای کارهای کلان داشته باشند.

طلوعی تصریح کرد: شرایط مدیریتی کرمانشاه بسیار عالی است و مدیران هم و غم تحول شهر را دارند و قول می‌دهم که در راستای برنامه‌های سرمایه‌گذاران در بعد اعطای مجوز و همکاری با سرمایه‌گذار و نگاه ویژه به انتفاع خوب برای سرمایه‌گذار است برای آباد شدن شهر خواهیم داشت.

تسهیل و تسریع کار سرمایه گذاران با برداشتن موانع از دیگر قول‌های شهردار کرمانشاه بود و گفت که شخصاً در برداشتن موانع برای سرمایه‌گذاران اقدام خواهم کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6958
  • 287 بازدید

برچسب ها