• امروز : یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - شوال - 1443
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022
عبادالله کنجوریان:

تشدید نظارت بر اصناف هرسین در موج سوم کرونا/ خودروهای قاریان مجالس ترحیم متوقف می‌شود

  • کد خبر : 13403
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
تشدید نظارت بر اصناف هرسین در موج سوم کرونا/ خودروهای قاریان مجالس ترحیم متوقف می‌شود
فرماندار هرسین گفت: اکیپ‌های نظارت بر مشاغل و اصناف با هدف برخورد قضایی با واحدهای صنفی متخلف از امروز در شهرستان هرسین فعال شده و عدم همکاری اصناف عبور از وضعیت قرمز است.

 به گزارش پاتاق نیوز، عبادالله کنجوریان امروز در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونای هرسین، ضمن انتقاد از عدم رعایت هشدارهای بهداشتی توسط تعدادی از اصناف شهرهای هرسین و بیستون، اظهار داشت: با توجه به درخواست‌های مکرر شهروندان و مصوبات ستاد مقابله با کرونا این واحدها توسط اکیپ نظارت بر مشاغل و اصناف پلمب خواهند شد.

وی تصریح کرد: عبور از وضعیت قرمز تبعات جبران‌ناپذیری به همراه خواهد شد و باید با همکاری همشهریان ایثارگر و اصناف فداکار از اپیدمی هر چه بیشتر کرونا جلوگیری کنیم.

فرماندار هرسین، از قاریان مجالس ترحیم خواست با عدم حضور در مراسمات فاتحه‌خوانی به حقوق شهروندی و سلامت سایر شهروندان احترام بگذارند.

به گفته کنجوریان، پلمب واحد صنفی متخلف و توقیف خودروهای قاریان مجالس ترحیم براساس حکم قضایی انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: به منظور محدود کردن تردد خودروها در خیابان اصلی شهر هرسین، حد فاصل میدان آزادی تا میدان جمهوری اسلامی این شهر مسدود شده است.

فرماندار هرسین افزود: با توجه به اوج‌گیری کرونا و وضعیت قرمز شهرستان هرسین ناوگان حمل و نقل دورن شهری باید با نظارت واحد تاکسیرانی شهرداری از ارائه خدمات به مسافران بدون ماسک جلوگیری کنند و در حین ارائه خدمات پروتکل‌های بهداشتی را به شدت رعایت کنند.

کنجوریان در ادامه از واحد تاکسیرانی شهرداری خواست، گشت‌های روزانه خود را به‌صورت مستمر فعال کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13403
  • 413 بازدید

برچسب ها