• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

تشدید نظارت بر بازار از ۱۵ شهریور

  • کد خبر : 8449
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
تشدید نظارت بر بازار از ۱۵ شهریور

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه از اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.جلال عزتی معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه، با اشاره به آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور، گفت: این طرح تا اول مهر ماه ادامه خواهد داشت.وی ادامه داد: اولویت نظارت‌ها با مراکز […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه از اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
جلال عزتی معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه، با اشاره به آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور، گفت: این طرح تا اول مهر ماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: اولویت نظارت‌ها با مراکز عرضه لوازم تحریر، پوشاک و کیف و کفش است.
به گفته این مسئول، این نظارت در قالب گشت‌های مشترک با همکاری سایر دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و… صورت می‌گیرد.
معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه از نظارت جدی بر واحد‌های تولیدی پوشاک مدارس دخترانه و پسرانه هم خبر داد و یادآور شد: برای هر سایزی از روپوش مدرسه قیمت مشخصی در نظر گرفته شده که تولیدی‌ها حق دریافت اضافه وجه ندارند.
عزتی با بین اینکه بر شیوه اخذ شهریه مدارس نیز نظارت داریم، خاطرنشان کرد: مدارس دولتی حق دریافت وجه ندارند و شهریه مدارس غیردولتی نیز مشخص است و صرفا باید بر اساس تعرفه اخذ شود.
وی عنوان کرد: در صورت برپایی نمایشگاه پاییزه نیز بر غرفه‌های نمایشگاه و قیمت گذاری آن‌ها نظارت خواهیم داشت.
معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم بازار بازگشایی مدارس بازاری آرام و کم تخلف باشد، گفت: نیاز به همکاری خود مردم و گزارش تخلفات از سوی آن‌ها نیز داریم.


لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8449
  • 291 بازدید

برچسب ها