• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

تشدید نظارت بر بازار کرمانشاه در ایام پایانی سال

  • کد خبر : 16240
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
تشدید نظارت بر بازار کرمانشاه در ایام پایانی سال
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، از تشکیل پرونده گران‌فروشی به ارزش ۱.۸ میلیارد ریال برای یک مرغداری خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، حسین بیگلری امروز در جمع اصحاب رسانه در راستای تشدید نظارت بر بازار در ایام پایانی سال و جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت‌ها، اکیپ‌های بازرسی و نظارت متشکل از بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و … و به‌طور ویژه‌بر کشتارگاه‌ها و مرغداری‌ها نظارت می‌کنند.

وی از برخورد قانونی با هرگونه گران‌فروشی، عرضه خارج شبکه، عدم رعایت موازین بهداشتی و… خبر داد و گفت: در راستای نظارت مستمر بر بازار مرغ از مراکز تأمین، توزیع و عرضه، روز گذشته یک واحد تولیدی مرغ اقدام به گران‌فروشی کرده بود شناسایی و پرونده به ارزش ۱.۸ میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین طی بازرسی‌های مستمر توسط بازرسان پرتلاش معاونت مذکور از مراکز پخش سیگار در سطح شهر، سه پرونده قاچاق در این رابطه، با ارزش بیش از ۴۷ میلیون ریال تشکیل و جهت پیگیری و صدور احکام بایسته به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

وی افزود: سیگارهای قاچاق مکشوفه ضبط و به اموال تملیکی تحویل داده شد.

بیگلری در پایان، یادآور شد: از همراهی و مساعدت همشهریا که با ارسال گزارش‌ها و شکایات خود از طریق سامانه ۱۲۴ ستاد خبری؛ ما را در انجام وظایف‌مان را یاری می‌کنند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌‌کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16240
  • 109 بازدید