• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

تشکیل انجمن صنایع دستی استان کرمانشاه

  • کد خبر : 6829
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۸:۴۹
تشکیل انجمن صنایع دستی استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، داریوش پناهی دبیر اتاق کرمانشاه در این مجمع هدف از راه‌لندازی انجمن صنایع دستی را حمایت بیشتر از فعالان این عرصه اعلام کرد و افزود: افرادی باید وارد این انجمن شوند که از هر نظر توانمندی‌های لازم برای پیگیری مطالبات فعالان عرصه صنایع دستی را داشته باشند. وی با بیان اینکه هیات […]

به گزارش پاتاق نیوز، داریوش پناهی دبیر اتاق کرمانشاه در این مجمع هدف از راه‌لندازی انجمن صنایع دستی را حمایت بیشتر از فعالان این عرصه اعلام کرد و افزود: افرادی باید وارد این انجمن شوند که از هر نظر توانمندی‌های لازم برای پیگیری مطالبات فعالان عرصه صنایع دستی را داشته باشند.
وی با بیان اینکه هیات رئیسه انجمن صنایع دستی از این پس به عنوان نمایندگان فعالان عرصه صنایع دستی شناخته می‌شوند، تاکید کرد: باید تا جاییکه امکان دارد اعضای هیات رئیسه از شاخه‌های متنوع صنایع دستی انتخاب شوند.
دبیر اتاق کرمانشاه خاطرنشان کرد: اتاق نیز مجوزهای لازم برای راه‌اندازی این انجمن را اخذ کرده و انجمن صنایع دستی استان کرمانشاه ۹ یا دهمین انجمنی است که به عنوان تشکل زیر مجموعه اتاق راه‌اندازی می‌شود.
پناهی از حمایت‌های مادی، معنوی، فنی و … اتاق از این انجمن هم خبر داد و افزود: در این انجمن همه مسائل مربوط به حوزه صنایع دستی از جمله تولید، صادرات، بازاریابی و … پیگیری خواهد شد.
در ادامه پروانه حیدری معاون صنایع دستی اداره کل گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان کرمانشاه نیز از وجود ۶۰ رشته تخصصی در صنایع دستی استان یاد کرد و افزود: تلاش شده در این انجمن نمایندگانی از شاخه‌های مختلف حضور داشته باشند.
وی از اعضای هیات رئیسه انجمن صنایع دستی خواست مطالبه‌گر باشند و مشکلات حوزه صنایع دستی را در مجامع مختلف با جدیت پیگیری کنند.
گفتنی است انتخابات اعضای هیات رئیسه انجمن صنایع دستی استان کرمانشاه با حضور ۳۵ نفر برگزار شد و از بین ۱۳ کاندید، بنفشه‌ امامی‌نیا با ۲۹ رای، علی اصغر نصراله پور با ۲۰ رای، شجاع‌الدین فخرالاسلامی با ۱۵ رای، مهوش حاج علیانی با ۱۸ رای و سیما قاضیان با ۹ به عنوان اعضای هیات رئیسه و همچنین منیژه یوسفی به عنوان بازرس انجمن انتخاب شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6829
  • 312 بازدید

برچسب ها