• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
شورای ائتلاف دست به کار شد؛

تشکیل مجامع عمومی برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

  • کد خبر : 16280
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
تشکیل مجامع عمومی برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری
معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: مشارکت بی‌سابقه نیروهای انقلابی در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر می‌تواند خط پایانی بر مشکلات و ناکارآمدی‌هایی باشد، که به دلیل انتخاب غیراصلح و عملکرد نادرست مدیران بی‌عمل شکل گرفته است.

به گزارش پاتاق نیوز، نورالدین قدیمی امروز در جمع هیأت موسس شهرستان‌های استان کرمانشاه، با بیان اهمیت ائتلاف همه جانبه در مقابل دشمن آن را ضرورت انقلاب دانست.

وی افزود: مهمترین مساله امروز کشور فراتر از مشکلات گذشته که شاید بیکاری فرزندان و… بود، در معرض خطر قرار گرفتن مایحتاج خانواده‌ها با عمیق‌تر شدن بحران اقتصادی است.

مشکلات امنیتی و عدم فراهم سازی شرایط برای ظهور توانمندی نسل جوان از دیگرمشکلاتی بود که معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به آن اشاره کرد و افزود: مسدودسازی و عدم اجازه به نسل جوان جهت توانمندسازی خود در حوزه ی حکمرانی از مشکلات مهم کشور است که در حال حاضر با آن مواجه هستیم.

وی ادامه داد: انتخابات سال آینده در چنین شرایطی برگزار می‌شود و حضور همه جانبه نیروهای انقلاب در این عرصه امری لازم و ضروری است.

قدیمی در خصوص سازوکار ائتلاف، گفت: در ابتدا با اطلاع‌رسانی هیأت موسس شهرستان‌ها، مجمع عمومی شکل می‌گیرد پس از آن مجمع منتخب و شورای مرکزی شهرستان و شورای مرکزی  استان و مجمع ملی به ترتیب از پایین به بالا شکل می‌گیرد و مجمع ملی جمعی از همه کشور خواهد بود که در انتخاب کاندیدای نهایی اثر می‌گذارد.

وی اضافه کرد: شورای ائتلاف پس از انتخابات هم ادامه خواهد داشت و سطح مجامع را تا حد دهستان‌ها پیش خواهد برد.

معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای چهار ماه آینده را عرصه نقش‌آفرینی نیروهای انقلاب در قالب شورای ائتلاف دانست و گفت: این مشارکت بی‌سابقه می‌تواند در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، خط پایانی بر مشکلات و ناکارامدی‌هایی باشد که به دلیل انتخاب غیراصلح و عملکرد نادرست مدیران بی‌عمل شکل گرفته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16280
  • 137 بازدید