• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

تشکیل ۲۸ فقره پرونده برای محتکران کالا در کرمانشاه

  • کد خبر : 2854
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
تشکیل ۲۸ فقره پرونده برای محتکران کالا در کرمانشاه

به گزارش ” پاتاق نیوز “ و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کرمانشاه، داریوش جودکی اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه تاکنون ۲۸ فقره پرونده احتکار کالا از قبیل لوازم خانگی، یخچال، کولر، لباسشویی، برنج، لاستیک، آهن آلات، شکر تشکیل شده و در شعب تعزیرات حکومتی در اولویت رسیدگی قرار گرفته است. وی […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کرمانشاه، داریوش جودکی اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه تاکنون ۲۸ فقره پرونده احتکار کالا از قبیل لوازم خانگی، یخچال، کولر، لباسشویی، برنج، لاستیک، آهن آلات، شکر تشکیل شده و در شعب تعزیرات حکومتی در اولویت رسیدگی قرار گرفته است.

وی افزود: تعداد ۸ فقره رای ضبط کالا و فروش در شبکه توزیع تحت نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت صادر شده و تعداد ۵ فقره برائت و قرار عدم صلاحیت بوده و مابقی در دست اقدام است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: جریمه صادره برای محتکران پرونده های رسیدگی شده بالغ بر ۶ میلیارد و ۹۵۱ میلیون و ۱۹۲ هزار و ۴۹۶ ریال بوده که توسط اجرای احکام تعزیرات حکومتی در دست اقدام است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای پیش بینی راهکار های لازم در جهت ایجاد آرامش بر شرایط فعلی حاکم بر بازار گفت: کالاهای کشف شده در انبار های استان پس از صدور رای شعب تعزیرات حکومتی توسط دستگاه های مربوط در فروشگاه های بزرگ و نمایشگاه سطح استان با رعایت قیمت متعارف و یا مصوب در جهت رسیدن به دست مصرف کننده توزیع می شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2854
  • 274 بازدید

برچسب ها