• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه:

تصویب بودجه ۱۴۰۰ شهرداری کرمانشاه/ ۷۲ درصد بودجه عمرانی است

  • کد خبر : 16652
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
تصویب بودجه ۱۴۰۰ شهرداری کرمانشاه/ ۷۲ درصد بودجه عمرانی است
کرمانشاه - رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه، از تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری خبر داد و گفت: بودجه شهرداری در سال گذشته حدود یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بود که برای سال ۱۴۰۰ به ۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش پاتاق نیوز، دویست و سی و سومین جلسه شورای شهر کرمانشاه با حضور اکثریت اعضاء و جمور مدیر کل برنامه وبودجه  شهرداری برگزار ‌شد.

در ابتدای این جلسه بودجه سال۱۴۰۰ شهرداری کرمانشاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ طیب حیدری رئیس شورای اسلامی شهر ضمن اشاره به بودجه شهرداری کرمانشاه در سال ۱۳۹۸، اظهار داشت: بودجه شهرداری در سال گذشته حدود یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بود که برای سال ۱۴۰۰ به ۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.

جمور، مدیر کل برنامه و  بودجه شهرداری کرمانشاه در ادامه این جلسه، گفت: پروژه تقاطع مادر؛ میدان سپاه و پروژه شهید سلیمانی از جمله پروژه‌های شاخص سال ۱۴۰۰ هستند که ۶۰ میلیارد برای پروژه میدان سپاه، ۱۲ میلیارد برای پروژه مادر و ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه شهید سلیمانی در نظر گرفته شده است. 

وی تصریح کرد:  ۳۰۰ میلیارد تومان برای بدهی بانکی، ۲۰۰ میلیارد تومان برای خرید اتوبوس و یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان برای قطار شهری در نظر گرفته شده است.

جمور در پایان، گفت: بودجه شهرداری در بخش جاری در سال ۱۴۰۰ حدود ۲۸ درصد و در بخش عمرانی حدود ۷۲ درصد خواهد بود.

 آخرین جلسه سال ۱۳۹۹ شورای شهر کرمانشاه با تصویب بودجه شهرداری به پایان رسید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16652
  • 76 بازدید