• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

تعطیلی اصناف و لزوم تشدید نظارت‌ها در صحنه/ بازاریان همکاری کنند

  • کد خبر : 14209
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
تعطیلی اصناف و لزوم تشدید نظارت‌ها در صحنه/ بازاریان همکاری کنند
معاون سیاسی فرماندار صحنه گفت: تشدید نظارت اتحادیه‌ها بر صنوف شهرستان برای پیشگیری از افزایش بار اپیدمی کرونا ضرورت دارد.

به گزارش پاتاق نیوز، با توجه وضعیت قرمز و تعطیلی دو هفته‌ای در شهرستان صحنه، امروز (شنبه اول آذرماه) جلسه‌ای به ریاست معاون سیاسی فرماندار، فرماندهی سپاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان با رئیس و اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه‌های صنفی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی فرماندار صحنه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از همراهی خوب مردم این شهرستان در بحث  پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا به نقش اصناف و بازاریان در ایجاد آرامش روانی در سطح جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: طی ماه‌های اخیر و با شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه اصناف شهرستان همکاری و همراهی کم‌نظیری با مسئولان در زمینه اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی داشته‌اند.

جمشید حقی با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد کسبه شهرستان در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا کسب و کارشان را تعطیل کردند، افزود: ویروس کرونا واکسن ندارد و باید با فرهنگ‌سازی و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به مقابله با این بیماری منحوس قدم برویم.

وی همچنین با تاکید به همراهی و مشارکت اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا،و افزود: بازاریان و کسبه به دلیل اینکه بیشتر در معرض رفت و آمد عمومی مردم قرار دارند برای حفظ سلامتی خود، فروشندگان و شهروندان هر تصمیمی که  از سوی ستاد ابلاغ می‌شود را  به صورت جدی پیگیری و  اجرا کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14209
  • 121 بازدید