۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » تاپ 1 » فرهنگی
  • شناسه : 9644
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
  • 33 بازدید
  • ارسال توسط :
تعطیلی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه رازی تا پایان اسفند ۹۸

تعطیلی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه رازی تا پایان اسفند ۹۸

به گزارش پاتاق نیوز، روابط عمومی دانشگاه رازی در اطلاعیه‌ای از تعطیلی فعالیت‌های آموزشی این دانشگاه تا پایان اسفند ۹۸ خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی می‌رساند با توجه به موکول شدن برگزاری جلسات درسیِ باقی‌مانده تا پایان اسفند به ماه‌های آغازین سال ۱۳۹۹، پس از مشخص‌شدن وضعیت تشکیل […]

به گزارش پاتاق نیوز، روابط عمومی دانشگاه رازی در اطلاعیه‌ای از تعطیلی فعالیت‌های آموزشی این دانشگاه تا پایان اسفند ۹۸ خبر داد.
در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی می‌رساند با توجه به موکول شدن برگزاری جلسات درسیِ باقی‌مانده تا پایان اسفند به ماه‌های آغازین سال ۱۳۹۹، پس از مشخص‌شدن وضعیت تشکیل کلاس‌های جبرانی، تقویم جدید آموزشی دانشگاه رازی در پایان فروردین ۱۳۹۹ اعلام خواهد شد.
همچنین به جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، برگزاری جلسات دفاعیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا پایان اسفند ۱۳۹۸ لغو اعلام می‌شود.
دانشجویانی که در سامانه گلستان درخواست دفاع مصوب دارند، دفاع آنان پس از تعطیلات نوروز در اولین زمان ممکن برگزار خواهد شد. در ضمن مقرر گردید فراغت از تحصیل این دسته از دانشجویان از جهت سنوات و شهریه، به منزله دفاع در «اسفندماه» لحاظ گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*