• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه:

تعویض پلاک فقط از طریق نوبت‌دهی اینترنتی است/ رسیدگی خارج از نوبت نداریم

  • کد خبر : 16347
  • ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
تعویض پلاک فقط از طریق نوبت‌دهی اینترنتی است/ رسیدگی خارج از نوبت نداریم
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: اکنون تمامی برنامه‌های زمان‌بندی جهت تعویض پلاک فقط از طریق نوبت‌دهی اینترنتی صورت می‌گیرد.

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل‌الله شیری درخصوص تجمع صاحبان خودرو درب مراکز تعویض پلاک، اظهار داشت: بعد از شیوع بیماری کرونا، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی جهت پیشگیری از انتقال این بیماری اقدام به تشکیل یک سامانه جامع آنلاین جهت نوبت‌دهی در مراکز تعویض پلاک کرد.

وی افزود: اکنون تمامی برنامه‌های زمان‌بندی جهت تعویض پلاک فقط از طریق این سامانه صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه تصریح کرد: متأسفانه برخی از مردم رعایت نمی‌کنند و خارج از نوبت ارائه شده به مراکز مراجعه می‌کنند که این موضوع باعث ایجاد تجمع در مراکز تعویض پلاک می‌شود.

شیری با بیان اینکه پلیس نمی‌تواند برخورد قهری داشته باشد، گفت: خود مردم باید رعایت کنند و دقیقا در روز و ساعتی که در سیستم نوبت‌دهی برای آنان مشخص شده به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در مراکز تعویض پلاک فقط برای افرادی که در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند خدمات ارائه می‌شود، گفت: به هیچ گونه پرونده‌ای که خارج از نوبت باشد رسیدگی نمی‌شود مگر اینکه حکم قاضی وجود داشته باشد.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در پایان از مردم خواست که جهت رعایت حقوق شهروندی و پیشگیری از ویروس کرونا، فقط در زمان ارائه شده به مراکز تعویض پلاک مراجعه و از هرگونه تجمع غیرضروری خودداری کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16347
  • 104 بازدید