• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تعویق در برپایی نمایشگاه “رونق تولید” کرمانشاه

  • کد خبر : 6899
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
تعویق در برپایی نمایشگاه “رونق تولید” کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، احسان باقرخانی معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه قرار بود نمایشگاه رونق تولید کرمانشاه ۲۸ تا ۳۱ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌ها واقع در انتهای پارک شاهد برگزار شود، گفت: زمان برپایی این نمایشگاه به ۱۰ تا ۱۴ تیر تغییر یافت. وی دلیل تغییر […]

به گزارش پاتاق نیوز، احسان باقرخانی معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه قرار بود نمایشگاه رونق تولید کرمانشاه ۲۸ تا ۳۱ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌ها واقع در انتهای پارک شاهد برگزار شود، گفت: زمان برپایی این نمایشگاه به ۱۰ تا ۱۴ تیر تغییر یافت.
وی دلیل تغییر زمان برپایی نمایشگاه را استقبال واحد‌های تولیدی از نمایشگاه رونق تولید اعلام کرد و افزود: با تعویق زمان نمایشگاه، تعداد بیشتری از واحد‌های تولیدی فرصت شرکت در نمایشگاه را دارند.
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی توانمندی واحد‌های تولیدی و حمایت از رونق تولید دانست و یادآور شد: قرار است در این نمایشگاه فرصت برای حضور همه گروه‌های واحد‌های تولیدی و صنعتی در زمینه‌های مختلف کشاورزی، صنایع غذایی، مصالح ساختمانی و… فراهم شود.
به گفته باقرخانی، محدودیتی هم برای دعوت از واحد‌های تولیدی شاخص کشوری برای حضور در این نمایشگاه وجود ندارد.

نمایشگاه رونق تولید استان کرمانشاه اولین نمایشگاه رونق تولید است که در کشور برپا می‌شود

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6899
  • 217 بازدید

برچسب ها