• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

تعیین تکلیف منطقه آزاد قصرشیرین تا ۲ هفته آینده

  • کد خبر : 2588
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
تعیین تکلیف منطقه آزاد قصرشیرین تا ۲ هفته آینده

به گزارش ” پاتاق نیوز “ فرهاد تجری امروز سه شنبه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد با بیان اینکه استان کرمانشاه بالاترین رقم بیکاری را در کشور دارد، اظهار داشت: استان کرمانشاه در این راستا نیازمند تلاش است و باید همه مدیران پای کار باشند. وی افزود: […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ فرهاد تجری امروز سه شنبه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد با بیان اینکه استان کرمانشاه بالاترین رقم بیکاری را در کشور دارد، اظهار داشت: استان کرمانشاه در این راستا نیازمند تلاش است و باید همه مدیران پای کار باشند.

وی افزود: در این مسیر هماهنگی بین دستگاهها و انگیزه بالا برای کمک به خیل بیکاران استان یکی از ضرورتهاست که باید به عنوان یک باور به آن نگاه کنیم.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید در مقررات تسهیلگری کنیم و اجازه ندهیم مشکلات مانع فرصت هایی باشد که برای استان رقم می خورد.

تجری بیان داشت: امروز اگر دنبال توسعه استان هستیم هیچ راهی جز اینکه سرمایه گذاران بخش خصوصی را تقویت کنیم، نداریم چرا که امکان سرمایه گذاری دولت بسیار ضعیف است.

وی به پروژه آناهیتا در کرمانشاه اشاره کرد و بیان داشت: با گذشت چندین سال از پیگیری بحث آناهیتا هر روز در پیچ و خم اداری و مقررات و سیاستهای اصل ۴۴ قرار داریم این درحالیست که این پروژه جزو مصوبات مقام معظم رهبری و دولت های مختلف بوده است، اما هنوز اجرایی نشده است.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز یکی از چالش هایی که باعث شکل گیری فساد، سوء استفاده های مالی، فرار مالیاتی می شود بحث کارهای اقتصادی جعلی و غیر واقعی است که باید توجه بیشتری به این مقوله داشته باشیم.

وی گفت: با عنایت خدا و توجه نمایندگان بحث منطقه آزاد قصرشیرین در دستور کار است که این یک فرصت برای سرمایه گذاری در استان خواهد شد.

تجری با بیان اینکه طی ۲ هفته آینده بحث منطقه آزاد قصرشیرین تعیین تکلیف خواهد شد، افزود: باید این آمادگی را داشته باشیم و ابزارها را آماده کنیم که بتوانیم با سرعت این حوزه را فعال کنیم و خود را برای اشتغال و ساماندهی بیکاران استان آماده کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2588
  • 409 بازدید

برچسب ها