• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022
معاون استاندار اعلام کرد:

تعیین محدودیتهای تردد از دوشنبه تا جمعه به مرکز استان کرمانشاه

  • کد خبر : 13648
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۳۴
تعیین محدودیتهای تردد از دوشنبه تا جمعه به مرکز استان کرمانشاه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: محدودیت های جدید تردد به مرکز استان برای مقابله با شیوع بیماری کرونا از فردا اعمال می شود.‎

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خوش اقبال با اشاره به شیوع فزاینده ویروس کرونا در استان و لزوم قطع زنجیره انتقال این بیماری اظهار داشت: بر اساس ابلاغ کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی کرونا؛ محدودیت های جدید تردد به مرکز استان به دلیل قرار گرفتن در وضعیت قرمز از امروز ( دوشنبه) اجرا می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه مشارکت مردم با رعایت توصیه های بهداشتی در کنترل بیماری موثر است؛ تاکید کرد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی محدودیتهای جدید در شهرستان کرمانشاه از امروز ساعت ۱۲ اعمال می شود و بر این اساس خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای غیربومی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ممنوع است.

وی افزود: این محدودیتها شامل خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالاها و مواد اساسی نمی شود.

خوش اقبال ادامه داد: بر اساس مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، این محدودیت ها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان کرمانشاه اعمال می شود.

وی خاطرنشان ساخت: در صورت عدم توجه به محدودیت تردد و اخطار پلیس، متخلفین ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

معاون استاندار با اشاره به اینکه کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا بایستی نسبت به اطلاع رسانی و اقناع سازی موضوع در افکارعمومی با همکاری رسانه ها و صدا و سیما اقدام کند؛ بیان داشت: مصوبات نشست آتی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا نیز در قالب اطلاعیه منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13648
  • 624 بازدید