• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تغییر ساعت کار نانوایی‌ها در کرمانشاه

  • کد خبر : 6251
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۵۹
تغییر ساعت کار نانوایی‌ها در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،  اعتضاد علیزاده با اشاره به اینکه ساعت کار نانوایی‌های شهر کرمانشاه در صبح کاهش یافته است، اظهار داشت: نانوایی‌های نیمه اتوماتیک در سه نوبت کاری ۶:۳۰ صبح تا ۸، ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۰ نان مورد نیاز شهروندان را عرضه می‌کنند. وی با بیان اینکه ساعت کار نانوایی‌های لواش، […]

به گزارش پاتاق نیوز،  اعتضاد علیزاده با اشاره به اینکه ساعت کار نانوایی‌های شهر کرمانشاه در صبح کاهش یافته است، اظهار داشت: نانوایی‌های نیمه اتوماتیک در سه نوبت کاری ۶:۳۰ صبح تا ۸، ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۰ نان مورد نیاز شهروندان را عرضه می‌کنند.

وی با بیان اینکه ساعت کار نانوایی‌های لواش، تافتون و بربری در دو نوبت صبح و یک نوبت عصر است، افزود: ساعت کار نانوایی‌های لواش، تافتون و بربری از۶:۳۰ تا ۸، ۱۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ و ساعت کار نانوایی‌های پخت‌کننده نان سنگک نیز ۶ تا ۸، ۱۰ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ است.

علیزاده پیرامون ساعت کار نانوایی‌های تمام اتوماتیک گفت: این نانوایی‌ها در نوبت اول از ساعت ۶:۳۰ تا ۷:۳۰، نوبت دوم از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و  بعدازظهرها از ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ آماده عرضه نان به شهروندان هستند.

وی با بیان اینکه شهروندان هر نوع تخلف اعم از کم‌فروشی و گران‌فروشی را با شماره ۱۲۴ به اطلاع مسئولان نظارت و بازرسی گزارش دهند، افزود: علاوه بر بازرسی‌های مربوط به بازرسان اتحادیه خبازان، بازرسان تعزیرات حکومتی نیز بر کار نانوایی‌ها نظارت لازم را دارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6251
  • 285 بازدید

برچسب ها