• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تغییر سیاست شهرداری از وظیفه‌محوری به مشتری‌مداری

  • کد خبر : 8873
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
تغییر سیاست شهرداری از وظیفه‌محوری به مشتری‌مداری

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس عیدی معاون اقتصادی و قائم مقام شهردار کرمانشاه در نشست هم‌اندیشی مدیران شهرداری، یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سرمایه‌گذاری در عرصه مدیریت شهری را فراهم نمودن بسترهای مناسب جهت حضور بخش خصوصی در حوزه شهرداری دانست.وی افزود: باید با شناخت علمی و دقیق نقاط قوت و ضعف شهر را بیابیم و در […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس عیدی معاون اقتصادی و قائم مقام شهردار کرمانشاه در نشست هم‌اندیشی مدیران شهرداری، یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سرمایه‌گذاری در عرصه مدیریت شهری را فراهم نمودن بسترهای مناسب جهت حضور بخش خصوصی در حوزه شهرداری دانست.
وی افزود: باید با شناخت علمی و دقیق نقاط قوت و ضعف شهر را بیابیم و در راستای تقویت مزایای رقابتی سرمایه‌گذاری تمرکز کنیم.
مهندس عیدی با اشاره به نیاز شهر کرمانشاه به ارتقاء قابلیت ها و توانمندی‌های شهری افزود: باید زمینه را برای رشد اقتصادی، اجتماعی، رفاه و پیشرفت شهروندان جامعه فراهم نماییم.
معاون اقتصادی شهرداری کرمانشاه ادامه داد: سیاست امروز شهرداری از وظیفه محوری به سمت بازارمحوری، مشتری‌مداری و در نهایت جذب مشارکت بخش خصوصی با هدف دستیابی به درآمدهای پایدار تغییر یافته است.
این مسئول خاطر نشان کرد: میزان توسعه و پیشرفت، با شرایط مالی و درآمدهای پایدار شهر در ارتباط است که مدیریت شهری کرمانشاه با تقویت و بهبود زیرساخت‌های سازمان سرمایه‌گذاری، زمینه را جهت جذب سرمایه و حضور سرمایه‌گذار فراهم کرده است.
وی ادامه داد: سیاست امروزشهرداری درحوزه اقتصادشهری وسازمان سرمایه گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی این است که پروژه‌های شهری را با کیفیت مناسب در کمترین زمان و حداقل هزینه با حضور بخش خصوصی انجام دهد.
مهندس عیدی ادامه داد: قطعا جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باعث رونق فضای کسب و کار، بهبود فضای اقتصادی شهر و کسب درآمد پایدار برای شهرداری خواهد شد.
وی افزود: همه مدیران شهرداری موظف‌اند در راستای جلب اعتماد سرمایه‌گذاران اقدام کنند.
معاون اقتصادی شهردار کرمانشاه با اشاره به باور صحیح استفاده بهینه از بخش خصوصی در راستای صرفه‌جویی در هزینه‌های شهرداری افزود: این امر استفاده حداکثری از ظرفیت مشارکت جامعه شهروندی را در عرصه مدیریت شهری در پی خواهد داشت.
مهندس عیدی قائم مقام شهردار در پایان اظهار داشت: همه زیرساخت‌ها برای جذب مشارکت‌های مردمی در سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری فراهم شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8873
  • 265 بازدید

برچسب ها