موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » شهرداری
  • شناسه : 12418
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
  • 17 بازدید
تفاهم نامه تاریخی شهرداری و دانشگاه رازی امضاء شد

تفاهم نامه تاریخی شهرداری و دانشگاه رازی امضاء شد

به گزارش پاتاق نیوز، تفاهم نامه‌ای تاریخی، فرهنگی و اجتماعی بین شهرداری کرمانشاه و گروه تاریخ دانشگاه رازی کرمانشاه منعقد شد. این تفاهم نامه همکاری مشترک درحوزه مطالعات تاریخ، فرهنگی و اجتماعی به ویژه در زمینه تحقیقات تاریخی، تاریخ نهادها، موسسات مدنی و شهری، اسناد ومدارک تاریخی وهویت شهری به منظور پیشبرد فرهنگ و تمدن ایرانی -اسلامی.  […]

به گزارش پاتاق نیوز، تفاهم نامه‌ای تاریخی، فرهنگی و اجتماعی بین شهرداری کرمانشاه و گروه تاریخ دانشگاه رازی کرمانشاه منعقد شد.

این تفاهم نامه همکاری مشترک درحوزه مطالعات تاریخ، فرهنگی و اجتماعی به ویژه در زمینه تحقیقات تاریخی، تاریخ نهادها، موسسات مدنی و شهری، اسناد ومدارک تاریخی وهویت شهری به منظور پیشبرد فرهنگ و تمدن ایرانی -اسلامی. 

عبدالمالکی رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری استان گفت:بایگانی اسنادی که ارزش تاریخی دارند نشانگر هویت و گذشته پربار یک منطقه است و ساماندهی این اسناد تاریخی از اولویت‌های این تفاهم نامه است. مقدمات ایجاد مرکز مطالعات تاریخی در شهر کرمانشاه امروز درفرهنگسرای گل نرگس افتتاح شد.

در این مرکز ضمن ساماندهی، گردآوری و داده پردازی مقدماتی، تاریخ بلدی در واقع اسناد و مدارک هویتی شهر کرمانشاه ساماندهی شود و به بهترین شکل ممکن در اختیار نمایندگان و محققان قرار می‌گیرد.

 طلوعی شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه شهری تاریخی با قدمت ۱۳هزارساله است و باید تاریخ آنرا حفظ کنیم گفت:قصد داریم در هر محله  افرادی را به عنوان دبیر شورای محله انتخاب کنیم که بتوانند ما را در راستای حل مشکلات محلات یاری رسانند و با تلفیقی از نگاه مردم و نگاه مدیریتی مشکلات را حل وفصل کنیم

شهردار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه شهر کرمانشاه شهری زنده و فعال است افزود:  همه همکاران من در حوزه شهرداری به فکر آبادانی و سازندگی شهر هستند و ساماندهی محلات حاشیه نشین را به طور جدی در دستور کار داریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*