• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تقاطع امام حسین (ع) ایام نوروز بازگشایی می‌شود

  • کد خبر : 5477
  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
تقاطع امام حسین (ع) ایام نوروز بازگشایی می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، امیرهمایون دولتشاهی اظهار داشت: پروژه اصلاح تقاطع غیر همسطح امام حسین (ع) نیز روزهای ابتدایی سال ۹۸ افتتاح می‌شود. وی با اشاره به تکمیل سه محور این تقاطع افزود: تقاطع امام حسین (ع) چهار محور دارد که در حال حاضر سه محور جنوب به شمال با سه خط عبور ترافیکی به طول […]

به گزارش پاتاق نیوز، امیرهمایون دولتشاهی اظهار داشت: پروژه اصلاح تقاطع غیر همسطح امام حسین (ع) نیز روزهای ابتدایی سال ۹۸ افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به تکمیل سه محور این تقاطع افزود: تقاطع امام حسین (ع) چهار محور دارد که در حال حاضر سه محور جنوب به شمال با سه خط عبور ترافیکی به طول ۱۰۰ متر، محور جنوب به غرب با دو خط عبور ترافیکی به طول ۳۰۰ متر و محور شمال به جنوب با سه خط عبور ترافیکی به طول ۸۰۰ متر تکمیل شده است.

دولتشاهی بیان داشت: پیمانکار پروژه این سه محور را به معاونت عمرانی شهرداری تحویل داده و هم اکنون کار آسفالت این سه محور توسط نیروهای این معاونت در حال انجام است.

مشاور شهردار کرمانشاه تصریح کرد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی این سه محور ظرف چند روز آینده برای تردد خودروها بازگشایی می‌شوند.

دولتشاهی خاطرنشان کرد: محور چهارم این تقاطع نیز بهار سال آینده تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه به سابقه این تقاطع اشاره کرد و ادامه داد: تقاطع امام حسین (ع) سال ۱۳۹۲ به بهره برداری رسید، اما هنگام تردد در این تقاطع مشخص شد مشکلات هندسی دارد که موجب افزایش بار ترافیکی می‌شود.

وی افزود: در همین راستا کار اصلاح این تقاطع در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه نهایتاً با تلاش استاندار، اعضای شورای شهر و بویژه پیگیری‌های شهردار کرمانشاه در دو ماه گذشته که موجب تسریع امور این پروژه شد، این تقاطع اصلاح و ظرف چند روز آینده به بهره برداری می‌رسد.

دولتشاهی اعتبار این پروژه را ۴۰ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: ۳۰ درصد این اعتبارات از منابع استانی و ۷۰ درصد آن از منابع شهرداری تأمین شده است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه با اشاره به اهمیت این تقاطع در تسهیل تردد و کاهش ترافیک گفت: این تقاطع در محور کریدور شمال به جنوب استان قرار دارد و بار ترافیکی بزرگراه کربلا هم از این تقاطع عبور می‌کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5477
  • 314 بازدید

برچسب ها