• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022

تقدیر و تشکر شهردار کرمانشاه از شهروندان و کارکنان پرتلاش شهرداری

  • کد خبر : 4413
  • ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
تقدیر و تشکر شهردار کرمانشاه از شهروندان و کارکنان پرتلاش شهرداری

به گزارش پاتاق نیوز، طی گزارش های تصویری و میدانی برخی رسانه ها از وضعیت عبور و مرور خودرویی در سطح شهر در روز و شب گذشته، عملکرد سازمان خدمات شهری شهرداری کرمانشاه مورد نقد رسانه ها قرار گرفت. در این نقد ها نسبت به عملکرد ضعیف خدمات شهری در برف روبی و نمک پاشی […]

به گزارش پاتاق نیوز، طی گزارش های تصویری و میدانی برخی رسانه ها از وضعیت عبور و مرور خودرویی در سطح شهر در روز و شب گذشته، عملکرد سازمان خدمات شهری شهرداری کرمانشاه مورد نقد رسانه ها قرار گرفت.
در این نقد ها نسبت به عملکرد ضعیف خدمات شهری در برف روبی و نمک پاشی خیابان مطالبی منتشر شد.
بر اساس همین گزارش شهردار کرمانشاه طی گفتگویی از مشارکت شهروندان فهیم کرمانشاهی و فعالیت خستگی ناپذیر و شبانه روزی کارکنان خدوم و پرتلاش شھرداری در بارش برف اخیر تشکر و قدردانی نمود.
دکتر طلوعی در این گفتگو همچنین همکاری مردم و نیروهای خدمات شهری را نیز مطلوب دانست و تصریح کرد: با توجه به بارش برف اخیر این موهبت الهی، شهروندان عزیز با مشارکت خود در راستای همدلی با این شهرداری و مدیریت شهری و ایجاد دلگرمی در مسئولین شهر و شهرستان به یاریمان شتافتند.
این گفتگو در حالی منتشر شده که شهروندان کرمانشاهی در ارتباط با رسانه ها نسبت به عملکرد سازمان خدمات شهری در این بارش برف انتقاد داشتند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4413
  • 346 بازدید

برچسب ها