• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

تقدیر از زحمات امام جمعه سرپل ذهاب در زلزله کرمانشاه

  • کد خبر : 4068
  • ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۴
تقدیر از زحمات امام جمعه سرپل ذهاب در زلزله کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، در این مراسم در ده حوزه از فعالین فرهنگی کشور تجلیل بعمل آمد که در بخش امام جمعه مردمی و انقلاب از حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم امام جمعه مردمی انقلابی تبریز و حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاطمی نسب امام جمعه سرپل‌ذهاب بپاس فعالیت و حضور ارزشمند در زلزله سرپل ذهاب تقدیرشد. حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب، امام جمعه […]

به گزارش پاتاق نیوز، در این مراسم در ده حوزه از فعالین فرهنگی کشور تجلیل بعمل آمد که در بخش امام جمعه مردمی و انقلاب از حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم امام جمعه مردمی انقلابی تبریز و حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاطمی نسب امام جمعه سرپل‌ذهاب بپاس فعالیت و حضور ارزشمند در زلزله سرپل ذهاب تقدیرشد.
حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب، امام جمعه سرپل‌ذهاب که از ابتدای وقوع زلزله ۷٫۳ ریشتری جان چندین نفر را نجات داده است، با گذشت چند ماه در چادر زندگی کرده و به‌دور از تبلیغات و فضاسازی رسانه‌ای به‌دنبال خدمت کردن به مردم است.
در بخش برگزیدگان حوزه تربیت نیز از دو پیشکسوت و دو جوان تقدیر به عمل آمد که  حجتالاسلام و المسلمین دسمی به خاطر شجره طیبه صالحین و حاج احمد علمایی به خاطر فعالیتهای تربیتی در مجموعه تربیتی ورزشی رزمانتظاران، پیشکسوتانی بودند که در این عرصه تقدیر شدند.
جوایز پیشکسوتان حوزه تربیت مزین به نام مرحوم علی‌اکبر پرورش بود. در بخش جوانان حوزه تربیت نیز از محمد آذین، موسس مدرسه سراج و مهدی جمالان مبدع شهربازی معارف تقدیر شد. جایزه این مبتکران جوان حوزه تربیت مزین به نام دکتر سعید کاظمی آشتیانی بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4068
  • 423 بازدید

برچسب ها