• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

تلاش برای بازگرداندن سالاری با دور زدن قانون!

  • کد خبر : 4870
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۷
تلاش برای بازگرداندن سالاری با دور زدن قانون!

به گزارش پاتاق نیوز، پس از گذشت چند ماه از قانون منع به کارگیری بازنشستگان و بازخریدشدگان، مهرداد سالاری، معاون سابق استاندار کرمانشاه با فشار و افشاگری رسانه‌ها توسط استاندار کنار گذاشته شد. همگان شاهد مقاومت غیرقانونی سالاری در مقابل قانون بودیم و هر روز رسانه‌های مختلف از رایزنی و پیگیری وی برای حفظ سمتش […]

به گزارش پاتاق نیوز، پس از گذشت چند ماه از قانون منع به کارگیری بازنشستگان و بازخریدشدگان، مهرداد سالاری، معاون سابق استاندار کرمانشاه با فشار و افشاگری رسانه‌ها توسط استاندار کنار گذاشته شد.

همگان شاهد مقاومت غیرقانونی سالاری در مقابل قانون بودیم و هر روز رسانه‌های مختلف از رایزنی و پیگیری وی برای حفظ سمتش خبر می دادند.

 ماندن سالاری برای استاندار و حتی وزیر کشور هزینه‌هایی داشت که نهایتا مراجع قانونی و نظارتی ورود پیدا کردند و بالاخره رسما کنار گذاشته شد.

 استاندار کرمانشاه رسما اعلام کرد وضعیت سالاری شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده است.
با این اوصاف، استاندار کرمانشاه در شرایطی که روزهای پایانی سال سپری می‌شود و استانی بحران زده را مدیریت می‌کند، هیچ اقدام ملموسی برای تعیین معاون خویش (جایگزین سالاری معزول) انجام نداده است!

 یک منبع آگاه از رایزنی یکی از نمایندگان مجلس برای بازگرداندن سالاری خبر داد!
این نماینده ادعا کرده نفوذ زیادی در دیوان عدالت اداری دارد و این در حالی است که  تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور بازخرید بودن سالاری را طی نامه ای تایید کرده است.

واقعا این همه پافشاری برای بازگرداندن سالاری چیست؟ آیا منافع فردی یا گروهی قرار است با آمدن این فرد تامین شود؟

 آیا این توهین به قانون و حقوق مردم نیست؟

 آیا مراجع قانونی نباید با جدیت و حساسیت کامل این ماجرا را رصد کنند؟ البته قطعا رویای بازگشتن سالاری و تلاش برای دور زدن قانون از نگاه مراجع قانونی، قضایی، امنیتی و نظارتی دور نمی‌ماند…

 اسناد و مدارک مرتبط با وضعیت سالاری در رسانه‌ها منتشر شد و قطعا تمام نگاه‌ها الان به استاندار کرمانشاه دوخته شده که ببینند آیا والی استان کرمانشاه سریعتر با احترام به قانون، فردی توانمند را جایگزین سالاری می‌کند یا با تعلل خود را در مقابل اتهام کمک به سالاری برای دور زدن قانون قرار می‌دهد؟

 بی شک سالاری بازنمیگردد، فقط برخی افراد با تلاش برای دور زدن قانون نشان می‌دهند که خائن به انقلاب و مردم هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4870
  • 237 بازدید

برچسب ها