• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

تلفیق شور و شعور حسینی در عزاداری‌های محرم قصرشیرین/ پروتکل‌های بهداشتی به‌خوبی رعایت می‌شود

  • کد خبر : 11447
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
تلفیق شور و شعور حسینی در عزاداری‌های محرم قصرشیرین/ پروتکل‌های بهداشتی به‌خوبی رعایت می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز ، فرماندار قصرشیرین گفت: عزاداران واقعی امام حسین (ع)، شور و شعور حسینی را در عزاداری حسینی کنار هم قرار دادند تا مشکلی برای کسی در این شهرستان پیش نیاید. مرادعلی تاتار در خصوص برگزاری مراسم عزداری‌ها دهه اول ماه محرم در شهرستان قصرشیرین، اظهار داشت: برای برگزاری مراسمات محرم امسال با توجه […]

به گزارش پاتاق نیوز ، فرماندار قصرشیرین گفت: عزاداران واقعی امام حسین (ع)، شور و شعور حسینی را در عزاداری حسینی کنار هم قرار دادند تا مشکلی برای کسی در این شهرستان پیش نیاید.

مرادعلی تاتار در خصوص برگزاری مراسم عزداری‌ها دهه اول ماه محرم در شهرستان قصرشیرین، اظهار داشت: برای برگزاری مراسمات محرم امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا از قبل برنامه‌ریزی کردیم، جلسات و نشست‌های متعددی برگزار شد هیئات را دعوت کردیم مبنی بر اینکه تمامی پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری امام حسین (ع) رعایت شود.

وی ادامه داد: عزاداری امام حسین (ع) مردمی است، هیئات همه مردمی و خود مردم مدیریت می‌کنند به گونه‌ای برنامه‌ریزی  کرده‌اند که با استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تمامی دستورالعمل‌ها را رعایت می‌کنند.

فرماندار قصرشیرین تصریح کرد: عزاداران واقعی امام حسین (ع)، شور و شعور حسینی را در عزاداری حسینی کنار هم قرار دادند تا مشکلی برای کسی پیش نیاید.

تاتار تصریح کرد: به‌حمدالله در این مدت که مراسم داشتیم هیچگونه مشکل نگران کننده‌ای پیش نیامده و خوشبختانه پروتکل‌های بهداشتی کاملا رعایت می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11447
  • 136 بازدید

برچسب ها