• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

تمام دستگاه‌ها وظایف خود را برای مقابله با ویروس کرونا انجام دهند

  • کد خبر : 9826
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
تمام دستگاه‌ها وظایف خود را برای مقابله با ویروس کرونا انجام دهند

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: تمام دستگاه‌ها باید وظایف خود را برای مقابله با ویروس کرونا و اقدامات پیشگیرانه و آگاه سازی مردم به منظور کاهش اثرات این ویروس را در استان انجام دهند. محمد ابراهیم الهی تبار در نشست ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا اظهار داشت: شهرداری کرمانشاه […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: تمام دستگاه‌ها باید وظایف خود را برای مقابله با ویروس کرونا و اقدامات پیشگیرانه و آگاه سازی مردم به منظور کاهش اثرات این ویروس را در استان انجام دهند.

محمد ابراهیم الهی تبار در نشست ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا اظهار داشت: شهرداری کرمانشاه با همکاری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی محله‌های پرجمعیت، کم برخوردار و بازارچه‌های حاشیه نشین را در اولویت ضدعفونی قرار دهند.
وی افزود: نیرو‌های هلال احمر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی باید در فرودگاه، ترمینال و راه آهن حضور فعال داشته باشند و تست‌های تب سنجی را به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خاطرنشان کرد: آبفای شهری و روستایی با جدیت موضوع قطعی آب برخی محله‌ها و روستا‌ها را پیگیری نمایند و با توجه به نیاز مردم به رعایت بهداشت فردی و انجام توصیه‌های بهداشتی مشکل مردم را رفع کنند.
الهی تبار همچنین تصریح کرد: شهرداری در انجام عملیات ضدعفونی محله‌ها و اماکن عمومی با نظارت ناظر تخصصی مرکز بهداشت اقدام نماید و ضرورت دارد که نانوایی‌ها ساماندهی شود و برای اخذ وجه حتماً نیروی جداگانه حضور داشته باشد.
وی در ادامه خواستار اتخاذ تمهیدات لازم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای رعایت اصول بهداشتی در این مراکز شد.
در این جلسه دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز گفت: آمار بیماران کرونا مثبت (مبتلایان) در کرمانشاه فقط ٣ نفر است و پاسخ بقیه تست‌ها منفی بوده است.
وی بیان داشت:۴٠ نفر نیز هم اکنون در بیمارستان گلستان بستری و مشکوک به بیماری کرونا هستند که البته حال عمومی همگی در سطح مناسبی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت: ۱۰ نفر از بیماران بستری شده نیز پس از انجام مراقبت‌های درمانی از بیمارستان ترخیص شدند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9826
  • 212 بازدید

برچسب ها