• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تمدید امهال وام‌های مناطق زلزله زده صحت ندارد

  • کد خبر : 8733
  • ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
تمدید امهال وام‌های مناطق زلزله زده صحت ندارد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با بیان اینکه تمدید امهال وام‌های مناطق زلزله زده صحت ندارد گفت: هر گونه تصمیمی در این مورد در صلاحیت مجلس شورای اسلامی است. جلیل بالایی اظهار داشت: با توجه به اخبار متعدد و متناقضی که پیرامون تمدید امهال مناطق زلزله زده در رسانه‌های مختلف مطرح شده لازم […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با بیان اینکه تمدید امهال وام‌های مناطق زلزله زده صحت ندارد گفت: هر گونه تصمیمی در این مورد در صلاحیت مجلس شورای اسلامی است.
جلیل بالایی اظهار داشت: با توجه به اخبار متعدد و متناقضی که پیرامون تمدید امهال مناطق زلزله زده در رسانه‌های مختلف مطرح شده لازم است به منظور شفاف سازی در این مورد نکاتی را به سمع و نظر مردم برسانیم.
وی گفت: به موجب بند ۶ قانون تسریع، مدت امهال وام‌های مناطق زلزله زده از تاریخ وقوع حادثه (۲۱آبان۹۶ تا ۲۰آبان۹۸) به مدت ۲سال بوده است و تاکنون تصمیمی مبنی بر اینکه امهال وام‌ها تمدید شده است ابلاغ نشده و این تمدید امهال در صلاحیت مجلس شورای اسلامی است.
بالایی خاطر نشان کرد: هر چند استاندار کرمانشاه در مورد امهال مجدد وام‌ها مکاتبات و مذاکرات حضوری با مسئولان مربوطه انجام داده ولی نتیجه این امر موکول به تصمیم مجلس است.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تصریح کرد: توصیه می‌کنیم هم استانی‌ها حتما اخبار موثق را از رسانه‌های رسمی از جمله صداوسیما دریافت کنند و هر تصمیمی که در این مورد توسط مجلس و دولت گرفته شود حتما مراتب به اطلاع مردم خواهد رسید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8733
  • 278 بازدید

برچسب ها