• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

تندبادی با سرعت ۵۸ کیلومتر برساعت قصرشیرین را در نوردید

  • کد خبر : 5974
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
تندبادی با سرعت ۵۸ کیلومتر برساعت قصرشیرین را در نوردید

به گزارش پاتاق نیوز، امیر پرویز نجفی سرپرست هواشناسی قصرشیرین گفت: هم اکنون میزان دید هم اکنوندید افقی در قصرشیرین ۵ هزارمتراز حد استاندارد یک هوای سالم کمتر است. وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون این شهرستان ۲ روز غبارآلود بوده و میزان بارندگی‌های سال جاری تاکنون نیز در این شهرستان ۱۵۱ میلی متر […]

به گزارش پاتاق نیوز، امیر پرویز نجفی سرپرست هواشناسی قصرشیرین گفت: هم اکنون میزان دید هم اکنوندید افقی در قصرشیرین ۵ هزارمتراز حد استاندارد یک هوای سالم کمتر است.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون این شهرستان ۲ روز غبارآلود بوده و میزان بارندگی‌های سال جاری تاکنون نیز در این شهرستان ۱۵۱ میلی متر است.
مرادعلی تاتار فرماندار قصرشیرین نیز از تشکیل ستاد مدیریت بحران و آمادگی دستگاه‌های امدادی قبل از وقوع تندباد خبر داد و گفت: دستگاه‌های امدادی برای خدمات رسانی در صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی پای کار هستند.
گرد و غبار موجود در هوای منطقه به ویژه نواحی مرزی کشور نتیجه وزش باد شدید در بیابان‌های عراق است که پس از مدتی وارد آسمان شهر‌های مرزی و موجب آلودگی هوای این مناطق و دیگر شهر‌های کشور شده است.
شبکه بهداشت و درمان قصرشیرین نیز از شهروندان به ویژه افراد مسن، کودکان و بیماران قلبی و تنفسی درخواست کرد به علت آلودگی هوا و وجود ریزگرد‌ها در آسمان شهر، از ورود به فضای باز و آزاد خودداری کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5974
  • 314 بازدید

برچسب ها