• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

تنها ۴۲درصد کرمانشاهی‌ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

  • کد خبر : 12917
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
تنها ۴۲درصد کرمانشاهی‌ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: تنها ۴۲ درصد مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند که نسبت به میانگین کشوری بسیار پایین است. هوشنگ بازوند با اشاره به اینکه جان و سلامت مردم اکنون نسبت به معیشت در اولویت قرار دارد اظهار داشت: ۴۵ شهر کشور اکنون در وضعیت نامناسبی قرار دارند که ۶ شهرستان […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: تنها ۴۲ درصد مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند که نسبت به میانگین کشوری بسیار پایین است.

هوشنگ بازوند با اشاره به اینکه جان و سلامت مردم اکنون نسبت به معیشت در اولویت قرار دارد اظهار داشت: ۴۵ شهر کشور اکنون در وضعیت نامناسبی قرار دارند که ۶ شهرستان مربوط به استان کرمانشاه است.

وی با بیان اینکه راه علاج مبارزه با کرونا در بیمارستان‌ها نیست عنوان کرد: راه مبارزه با کرونا رعایت پروتکل‌ها توسط مردم است اما در استان کرمانشاه به طور میانگین ۴۲ درصد مردم پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند که نسبت به میانگین کشور بسیار پایین است.

بازوند با انتقاد از عملکرد برخی از کسبه در عدم استفاده از ماسک گفت: چنانچه تا جلسه بعد ستاد ملی کرونا وضعیت استان به این صورت ادامه پیدا کند از ستاد درخواست می‌کنم که محدودیت‌های اعمال شده برای تهران برای کرمانشاه نیز لحاظ شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون ماسک به وفور در استان وجود دارد افزود: با ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هماهنگ شده و ماسک به قیمت ۱۰۰۰ تومان از طریق سایت عرصه می‌شود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه استان کرمانشاه در موج اول کرونا کمترین خسارت را نسبت به استان‌های دیگر داشت عنوان کرد: این در حالی است که از نظر ماسک و مواد شوینده در استان کمبود وجود داشت اما اکنون روزانه ۳۰۰ هزار ماسک تولید می‌شود.

بازوند گفت: در پیک دوم نیز خسارت نسبت به شرایط کنونی چندان نبود و این به این معنا است که استان کرمانشاه در پیک سوم حال خوبی ندارد و در برخی از ادارات نیز کارمند یا ارباب رجوع بدون ماسک وارد می‌شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12917
  • 115 بازدید

برچسب ها