• امروز : چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 7 - ذو القعدة - 1442
  • برابر با : Wednesday - 16 June - 2021

تهیه ۷۲ مورد جهیزیه برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه

  • کد خبر : 7662
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
تهیه ۷۲ مورد جهیزیه برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، در دیدار مدیرکل و معاونین بهزیستی استان کرمانشاه با سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف، سردار آسیابانی جانشین قرارگاه و سرهنگ حبیبی موضوع تامین جهیزیه مددجویان تحت پوشش مورد بررسی قرار گرفت. دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه پرداخت بیش از یک میلیون تومان […]

به گزارش پاتاق نیوز، در دیدار مدیرکل و معاونین بهزیستی استان کرمانشاه با سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف، سردار آسیابانی جانشین قرارگاه و سرهنگ حبیبی موضوع تامین جهیزیه مددجویان تحت پوشش مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه پرداخت بیش از یک میلیون تومان برای تامین جهیزیه مددجویان از سوی سازمان بهزیستی میسر نیست، اظهار داشت: با این حال این اداره کل می تواند نسبت به تامین لوازم ضروری منزل برای هر مددجو اقدام نماید.

سردار عظیمی نیز بیان داشت: سپاه نیز مانند بهزیستی به مبلغ سه میلیون تومان برای هر مددجو وسایل جهیزیه را تامین خواهد کرد.

طبق توافق سپاه و بهزیستی ۷۲ مورد جهیزیه برای مددجویان تهیه خواهد شد.

همچنین در این دیدار دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان از نیازمندی های مددجویان به لوازم توانبخشی از جمله ویلچر، عصا، واکر، سمعک، ویلچر برقی و .. یاد کرد.

سرهنگ آسیابانی جانشین قرارگاه نیز از تامین وسایل کمک توانبخشی مددجویان بر اساس نیازمندی های آنها با در اختیار گذاشتن اطلاعات از سوی بهزیستی با مشارکت خیرین خبر داد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7662
  • 754 بازدید

برچسب ها