• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

توجه به نیاز مخاطبان مهمترین اولویت شبکه استانی زاگرس

  • کد خبر : 9557
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۷:۴۸
توجه به نیاز مخاطبان مهمترین اولویت شبکه استانی زاگرس

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه مهمترین اولویت شبکه استانی زاگرس را توجه به نیاز مخاطبان دانست وگفت: در دهه ماهه امسال میزان مخاطب این شبکه ۱۲.۳ درصد رشد داشته است. افشین امیری مدیرکل صدا و سیمای مرکزکرمانشاه در نشست با اصحاب رسانه با گرامیداشت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه مهمترین اولویت شبکه استانی زاگرس را توجه به نیاز مخاطبان دانست وگفت: در دهه ماهه امسال میزان مخاطب این شبکه ۱۲.۳ درصد رشد داشته است.

افشین امیری مدیرکل صدا و سیمای مرکزکرمانشاه در نشست با اصحاب رسانه با گرامیداشت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح عملکرد شبکه زاگرس در دهه امسال پرداخت و اظهار داشت: استان کرمانشاه ظرفیت‌های بالایی در بخش‌های مختلف دارد و عمده تولیدات صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در سال ۹۸ با محتوای فرهنگ ایثار و شهادت، بیانیه گام دوم انقلاب، تولید و اشتغال، گردشگری، شعار سال و آسیب‌های اجتماعی به روی آنتن رفته است.
وی تولید ۱۱ ساعت و نیم برنامه رادیویی، ۴ ساعت تولید سیما، ۳ مجموعه خبری تلویزیونی و ۲ مجموعه خبری رادیویی در روز را مهمترین تولیدات رسانه ملی در استان برشمرد و گفت: شبکه زاگرس توجه به نیاز مخاطبان را در اولویت قرار داده و در ۱۰ ماهه امسال میزان مخاطب این شبکه ۱۲.۳ درصد رشد داشته است.
امیری برپایی جشنواره پویا نمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران، راه اندازی قرارگاه رسانه‌ای اربعین و استودیوی بحران در سیلاب ۹۸ را از مهمترین اقدامات شبکه استانی زاگرس برشمرد و افزود: تولید گزارش مستند تحقیقی چادر مشکی از واحد خبر کرمانشاه یکی از موفقیت‌های این شبکه بود که در بخش‌های مختلف خبری رسانه ملی جریان ساز شد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه اظهار داشت: از ۱۲ بهمن ماه امسال نیز با برنامه‌های مختلف و پوشش افتتاح طرح‌ها در استان دستاورد‌ها و خدمات دولت را به سمع و نظر مردیم رسانده ایم و آماده پوشش مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و دعوت از مردم برای حضور با شکوه در این حماسه ملی هستیم.
وی گفت: با توجه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تمام توان خود را برای مشارکت حداکثری مردم در این عرصه سرنوشت ساز به کار گرفته ایم.
در پایان این نشست خبرگزاری‌ها به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9557
  • 213 بازدید

برچسب ها