• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

توزیع غذای نذری در بقاع متبرکه استان کرمانشاه ممنوع شد/ضدعفونی روزانه بقاع متبرکه

  • کد خبر : 9715
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
توزیع غذای نذری در بقاع متبرکه استان کرمانشاه ممنوع شد/ضدعفونی روزانه بقاع متبرکه

به گزارش پاتاق نیوز، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان کرمانشاه گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، توزیع غذای نذری در امامزادگان و بقاع متبرکه استان کرمانشاه ممنوع شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام‌مهدی توسلی معاون فرهنگی اجتماعی این اداره کل با اشاره به لزوم […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان کرمانشاه گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، توزیع غذای نذری در امامزادگان و بقاع متبرکه استان کرمانشاه ممنوع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام‌مهدی توسلی معاون فرهنگی اجتماعی این اداره کل با اشاره به لزوم جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان کرمانشاه گفت:رعایت نکات بهداشتی در بقاع متبرکه استان کرمانشاه که پذیرای زائران عزیزهستند لازم الاجراست.

وی از ممنوع بودن توزیع غذای نذری در بقاع متبرکه کرمانشاه خبر داد و گفت: باتوجه به شرایط پیش آمده و لزوم پیشگیری از شیوع این بیماری، تا اطلاع بعدی توزیع هرگونه غذای نذری دربقاع متبرکه استان کرمانشاه ممنوع اعلام می گردد.
حجت الاسلام توسلی افزود: نسبت به ضدعفونی دستگیره ها، درب های ورودی و خروجی ضریح، مهر و جا مهری ها، و کلیه سطوح که در معرض تماس عمومی قرار دارند، شستشوی مرتب وضوخانه و سرویس های بهداشتی،تهیه بُخور در محل بقعه و همچنین ضدعفونی کتب ادعیه و کتابخانه و چادرها نیز تمهیداتی درنظر گرفته شده است.
معاون فرهنگی اوقاف کرمانشاه خاطرنشان کرد: دستکش به اندازه کافی در اختیار خدام گرفته و درنظر داریم ماسک نیز جهت زائران تهیه کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9715
  • 197 بازدید

برچسب ها