• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

توزیع میوه شب عید در استان کرمانشاه آغاز شد

  • کد خبر : 5442
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
توزیع میوه شب عید در استان کرمانشاه آغاز شد

به گزارش پاتاق نیوز، نوربخش حاتمی از آغاز توزیع میوه شب عید با نرخ دولتی در استان کرمانشاه خبرداد و اظهار داشت: ۱۶۰۰ تن میوه شامل ۱۰۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب با نرخ دولتی در سطح استان توزیع می‌شود. وی با بیان اینکه توزیع میوه شب عید در ۱۲۰ مرکز شهر کرمانشاه و ۱۲۰ مرکز […]

به گزارش پاتاق نیوز، نوربخش حاتمی از آغاز توزیع میوه شب عید با نرخ دولتی در استان کرمانشاه خبرداد و اظهار داشت: ۱۶۰۰ تن میوه شامل ۱۰۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب با نرخ دولتی در سطح استان توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه توزیع میوه شب عید در ۱۲۰ مرکز شهر کرمانشاه و ۱۲۰ مرکز در سایر شهرستان‌ها انجام می‌شود عنوان کرد: پرتقال تنظیم بازار از شمال و جنوب کشور و سیب از مراغه خریداری شده و از نظر کیفیت درجه یک است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: قیمت هر کیلو پرتقال ۳۳۰۰ تومان با کسر سبد و قیمت هر کیلو سیب نیز ۵۸۰۰ تومان با کسر سبد است.
حاتمی با اشاره به اینکه ۱۰۰ تن گوشت قرمز در مناطق زلزله‌زده و ۱۰۰ تن در سایر شهرستان‌ها توزیع می‌شود گفت: گوشت قرمز به صورت هدفمند با اولویت ارگان‌های حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، مناطق محروم، کارگرانی که چند ماه حقوق دریافت نکرده‌اند و کارگران شهرداری توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه گوشت قرمز در نمایشگاه بهاره نیز توزیع شد افزود: گوشت قرمز در تعاونی‌های مصرف، از طریق بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) و در مناطق محروم توزیع می‌شود.
حاتمی با اشاره اینکه توزیع ۲۰۰ تن مرغ منجمد نیز از امروز یا فردا در سطح استان آغاز می‌شود بیان کرد: توزیع گوشت گرم مرغ نیز از روز گذشته آغاز شده است و روزانه ۱۰ تن با قیمت هر کیلو ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان توزیع می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با بیان اینکه گوشت منجمد مرغ به قیمت هر کیلو ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود گفت: قیمت هر کیلو گوشت منجمد سردست ۳۱ هزار تومان و هر کیلو ران نیز ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.
وی با اشاره به اینکه ۲۰۰۰ تن شکر در سطح استان در حال توزیع است عنوان کرد: قیمت هر کیلو شکر در شهرستان‌ها ۳۴۰۰ تومان و در شهر کرمانشاه ۳۲۰۰ تومان و به صورت بسته‌بندی ۳۷۰۰ تومان است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5442
  • 275 بازدید

برچسب ها