• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

توسعه اورژانس بیمارستان شهدا

  • کد خبر : 7537
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
توسعه اورژانس بیمارستان شهدا

به گزارش پاتاق نیوز، میثم حجتی پور در نشستی خبری که به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: فضای اورژانس بیمارستان شهدا نسبت به حجم مراجعین با محدودیت هایی رو به رو بود که با پیگیری هایی که داشتیم توانستیم برنامه توسعه این اورژانس را جز شش پروژه عمرانی تامین اجتماعی کشور قرار دهیم.وی […]

به گزارش پاتاق نیوز، میثم حجتی پور در نشستی خبری که به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: فضای اورژانس بیمارستان شهدا نسبت به حجم مراجعین با محدودیت هایی رو به رو بود که با پیگیری هایی که داشتیم توانستیم برنامه توسعه این اورژانس را جز شش پروژه عمرانی تامین اجتماعی کشور قرار دهیم.
وی به جمعیت ۷۵۰ هزارنفری بیمه شده تحت پوشش تأمین اجتماعی اشاره کرد و افزود: این جمعیت چیزی بالغ بر ۳۶درصد جمعیت استان است که تحت پوشش بیمه درمانی تامین اجتماعی قرار دارند.
حجتی پور در خصوص کمبود دارو در اواخر سال گذشته گفت: در آخرین ماه های سال گذشته به جهت جهش قیمتها درمقطع کوتاه زمانی با کمبود برخی داروها در بخش درمان سرپایی مواجه شدیم اما با پیگیری‌های به عمل آمده مشکل را حل کردیم.
وی ضمن اعلام خبر افتتاح مراکز درمانی جوانرود و پاوه طی هفته آینده با اعتبار حدود چهار میلیارد تومان گفت: درتلاشیم تا مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی را در سطح شهرستان ها توسعه دهیم. 
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه به مشکل نوبت گیری در مراکز درمانی این سازمان اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی های انجام گرفنه به زودی از سامانه های تلفنی ۴رقمی این سازمان برای نوبت گیری رونمایی می شود و همزمان با اجرای این طرح، نوبت گیری اینترنتی، موبایلی و دیجیتالی نصب شده در مراکز درمانی راه اندازی می شود.
این مسئول عملکرد سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه در بخش درمان را با توجه به افزایش ۴ درصدی عمل های جراحی، افزایش ۲ درصدی مراجعات سرپایی و ۲۰ هزار پرونده بیماران مزمن و توزیع رایگان و ماهیانه دارو خوب ارزیابی کرد.
حجتی پور در پایان بابیان اینکه از هرسه تولدی که در کرمانشاه رخ می دهد یک تولد مربوط به بیمارستان حضرت معصومه(س) است، گفت: این بیمارستان از نظر ارائه خدمات یکی از بهترین بیمارستانهای استان است و بزودی نیز مرکز تصویربرداری تمام دیجیتال آن را با اعتبار بیش از دو میلیارد تومان راه اندازی خواهیم کرد. 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7537
  • 282 بازدید

برچسب ها