• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

توسعه زیر ساختهای ارتباطی رشد و توسعه را در پی دارد

  • کد خبر : 12962
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
توسعه زیر ساختهای ارتباطی رشد و توسعه را در پی دارد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری میگوید زیرساخت‌های ارتباطی همانند راه، راه آهن و فرودگاه از الزامات توسعه هستند “مهرداد سالاری” در جلسه شورای معاونین استانداری اظهار داشت: در اجرای طرح “مسکن ملی” برای امسال در نظر داریم که ۱۰ هزار واحد مسکن در استان ساخته شود و این پروژه با جدیت مورد بررسی […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری میگوید زیرساخت‌های ارتباطی همانند راه، راه آهن و فرودگاه از الزامات توسعه هستند

“مهرداد سالاری” در جلسه شورای معاونین استانداری اظهار داشت: در اجرای طرح “مسکن ملی” برای امسال در نظر داریم که ۱۰ هزار واحد مسکن در استان ساخته شود و این پروژه با جدیت مورد بررسی و نظارت قرار می‌گیرد. 

وی از موضوع احداث دهکده لجستیک به عنوان موضوعی بسیار مهم و اساسی برای استان نام برد و گفت: احداث دهکده لجستیک پایه توسعه کرمانشاه است و این موضوع یکی از پروژه‌های مهم استان است که امیدواریم با همکاری و هماهنگی نمایندگان محترم این موضوع را به سرانجام مشخصی برسانیم.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطی از الزامات توسعه هستند، ادامه داد: زیرساخت‌های ارتباطی از الزامات توسعه هستند و در این راستا طی سه سال گذشته نهایت تلاش خود را در حوزه عمرانی برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی راه آهن و فرودگاهی بکار گرفتیم و با جدیت به دنبال احداث آزاد راه‌ها و اتصال شبکه‌های ارتباطی استان از همدان به آزاد راه ساوه _ تهران هستیم.

سالاری با اشاره به مرکزیت استان کرمانشاه در منطقه غرب گفت: با توجه به مرکزیت استان، بحث هاب بودن فرودگاه کرمانشاه را در دستور کار داریم که تعداد پرواز‌های کرمانشاه علاوه بر داخل در خارج از کشور نیز افزایش پیدا می‌کند.

وی همچنین از ادامه احداث راه آهن تا خسروی و نهایتاً وصل شدن به خانقین عراق و کشور سوریه به عنوان یکی از پروژه‌های مهم استان در حوزه عمرانی عنوان کرد.

سالاری در ادامه از اجرای پروژه‌های آبرسانی به شهر کرمانشاه، احداث بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی کرمانشاه، حل مشکلات مناطق حاشیه نشین و ساماندهی رودخانه قرءسو کرمانشاه را از دیگر پروژه‌ها در حوزه عمرانی استان برشمرد و از نمایندگان استان خواست که اجرای این پروژه‌ها را برای رسیدن استان به توسعه پایدار مورد توجه قرار دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12962
  • 116 بازدید

برچسب ها