• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

توصیه رئیس دادگستری کرمانشاه درباره تبلیغات مجازی و میلیاردی انتخابات

  • کد خبر : 9189
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۵۳
توصیه رئیس دادگستری کرمانشاه درباره تبلیغات مجازی و میلیاردی انتخابات

به گزارش پاتاق نیوز، رییس کل دادگستری استان کرمانشاه درباره هزینه‌های میلیاردی تبلیغات انتخاباتی گفت: ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی استان به صورت مرتب فضای انتخابات را رصد می‌کند و هر عامل یا عواملی که به فرآیند برگزاری انتخابات سالم و پرشور لطمه بزند، از نظر ما پذیرفته نیست. پرویز توسلی زاده روز شنبه در حاشیه […]

به گزارش پاتاق نیوز، رییس کل دادگستری استان کرمانشاه درباره هزینه‌های میلیاردی تبلیغات انتخاباتی گفت: ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی استان به صورت مرتب فضای انتخابات را رصد می‌کند و هر عامل یا عواملی که به فرآیند برگزاری انتخابات سالم و پرشور لطمه بزند، از نظر ما پذیرفته نیست.

پرویز توسلی زاده روز شنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه افزود: نامزدها نباید بدون دلیل هزینه کنند و همه دستگاه های امنیتی، نظامی، شورای نگهبان و دستگاه‌های اجرایی در زمینه برگزاری انتخابات سالم پای کار هستند.

او اظهار داشت: ما به دنبال برگزاری یک انتخابات سالم و تحقق انتخاب و تشخیص مردم هستیم و به هیچ عنوان تقلب، ارتکاب جرم و تضییع حق دیگران در روند برگزاری انتخابات پذیرفته شده نیست.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه درباره تبلیغات زودهنگام انتخاباتی به ویژه در فضای مجازی گفت: به همه داوطلبان ورود به مجلس توصیه می کنم که در فضای مجازی حرمت و حقوق سایر کاندیداها را حفظ و تنها توانایی های خود را مطرح کنند.

توسلی زاده تاکید کرد که با هرگونه تخریب و تهمت به سایر داوطلبان ورود به مجلس برخورد می‌کنیم.

این مقام قضایی درباره راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی در سطح شهر نیز گفت: دستگاه قضایی با اقدامات خلاف قانون نامزدهای انتخاباتی، برخورد قانونی می کند.

او به داوطلبان انتخابات توصیه کرد: کسانی که در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی صاحب نظر هستند و می توانند به قانون گذاری توسعه گرا کمک کنند، در میدان رقابت های انتخاباتی بمانند.

توسلی زاده با بیان اینکه روند ثبت نام نامزدهای انتخابات در ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه به خوبی و به صورت قانونمند انجام می شود، گفت: فرماندار کرمانشاه تجربیات خوبی در برگزاری انتخابات مختلف دارد و مدیریت ایشان در مرحله ثبت نام داوطلبان رضایتمند است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9189
  • 322 بازدید

برچسب ها