• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

توقیف ۱۸۵ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در کرمانشاه

  • کد خبر : 7987
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
توقیف ۱۸۵ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: ۱۱۲ دستگاه از وسایل نقلیه توقیف شده خودرو و ۷۳ دستگاه نیز موتورسیکلت بود. وی افزود: عمده جرائم وسایل نقلیه توقیف شده مربوط به ایجاد مزاحمت، آلودگی صوتی، استفاده از آن ها برای سرقت و همراه نداشتن وسیبه نقلیه بوده است. […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: ۱۱۲ دستگاه از وسایل نقلیه توقیف شده خودرو و ۷۳ دستگاه نیز موتورسیکلت بود.

وی افزود: عمده جرائم وسایل نقلیه توقیف شده مربوط به ایجاد مزاحمت، آلودگی صوتی، استفاده از آن ها برای سرقت و همراه نداشتن وسیبه نقلیه بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی جزو مطالبات مردمی است و پلیس با جدیت این موضوع را دنبال می کند.

کشف ۱۴ فقره سرقت قطعات خودرو

این مسئول در ادامه از کشف ۱۴ فقره سرقت قطعات خودرو نیز خبر داد و گفت: به دنبال سرقت های صورت گرفته در این خصوص، ماموران کلانتری ۱۷ بعثت رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ براری ادامه داد: ماموران کلانتری با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه ای شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۱۴ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف و سپس برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7987
  • 201 بازدید

برچسب ها